M2 İşlemcili iPad Pro Modelinin Fiyatı Sızdırıldı: İşte Detaylar!

Apple

Apple’ın uzun süredir beklenen M2 işlemcili iPad Pro serisinin fiyatı sızdırıldı. İşte yeni seri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

.

İddialara göre iPad Pro 10.nesil olarak adlandırılan M2 işlemcili seride 3 farklı model bizleri karşılayacak. Fakat önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan lansmanda, söz konusu seriye ait yalnızca iki modelin tanıtılması bekleniyor. Seriye ait üçüncü  modelin ise 2023 yılında satışa sunulacağına dair sızıntılar mevcut. Yani iPhone 14 serisinin tanıtıldığı etkinlikte iPadPro 10.nesil serisine ait 2 farklı model bizleri karşılayacak.

M2 İşlemcili iPad Pro Modelinin Fiyatı Sızdırıldı: İşte Detaylar!

Apple M2

2022 yılında piyasaya sürülecek Apple iPad Pro modellerinde, 11 inçlik ve 12.9 inçlik olmak üzere 2 farklı model olacak. Aynı zamanda seri, 3 model olarak karşımıza çıkacak. Ve 2023 yılında tanıtılacak olan iPad Pro modelinde ise 14.1 inçlik bir panel bulunacak. Apple tarafından geliştirilen piyasadaki en güçlü mobil işlemci olarak anılan M2 yongasına sahip olacak modeller, fiyat sızıntıları ile gündemde. 11 inçlik ekrana sahip olan iPad Pro modeli, iddialara göre 800 dolardan satışa sunulacak. Aynı zamanda 5G desteği ve 128 GB dahili depolama alanı ile gelmesi bekleniyor. 12.9 inçlik modelin ise 1.099 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Söz konusu modelin de baz versiyonu 5G desteğine sahip olacak ve 128 GB dahili depolama alanı ile bizleri karşılayacak.

Apple’ın zaten işlemci tarafında başarılı olduğunu biliyoruz. M1 işlemcisine sahip iPad Pro modelleri neredeyse MacBook modelleri ile benzer bir performans ile karşımıza çıkıyor. M2 tarafında da güçlü bir yonga bizleri karşılasa dahi hemen hemen M1 varyantı ile benzer bir güce sahip. Fiyat tarafına baktığımızda da yine benzer bir fiyat etiketi bizleri karşılıyor. Fakat 2023 yılında tanıtılacak olan iPad Pro 10.Nesil modelinde, 1400 dolarlık bir fiyat bizleri karşılıyor. Tabii ki  bu fiyat etiketinin belirlenmesinde birçok etken mevcut. Örneğin söz konusu model 14.1 inçlik devasa bir ekran ile gelecek. Aynı zamanda ekran tarafında Mini-LED teknolojisinden söz ediliyor.

iPad Pro

Önümüzdeki günlerde söz konusu modellerin tasarımı hakkında kesin bir detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Artık Her Segmentte LTPO Panel Sunacak!

>> AirPods Pro 2 Piyasayı Sallayacak Özellikler İle Geliyor!

. . . . .