Xiaomi 12S Ultra Yenilenen İsmi İle Yakında Geliyor!

Xiaomi 12S Ultra

Xiaomi 12 serisinin Ultra modeli Xiaomi 12S Ultra olarak adlandırılacak. İşte kamera odaklı yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yılın son günlerinde Xiaomi 12 serisi tanıtılmıştı. Geçtiğimiz aylarda ise Xiaomi 12 ve 12 Pro modellerinin Türkiye’ye giriş yaptığını belirtelim. Fiyat tarafında Xiaomi 12, 21.000 TL’lik bir fiyat etiketi sunarken, serinin Pro modelinde ise 25.000 TL‘lik bir fiyat bulunuyor. Serinin Ultra modelinin kamera odaklı olduğunu zaten biliyoruz. Aynı zamanda kamera tarafında Leica aile işbirliği yapması da kullanıcıları heyecanlandırmıştı. Fakat serinin en güçlü modeli olarak adlandırılacak cihaz için yeni bir gelişme yaşandı. Xiaomi 12 Ultra modeli yenilenmiş ismi ile karşımıza çıkıyor. İddialara göre söz konusu model S serisine dahil olacak. Yani yeni modelin adı Xiaomi 12S Ultra olacak. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi 12S Ultra Yenilenen İsmi İle Yakında Geliyor!

Yakında tanıtılması beklenen model hakkında zaten birçok ayrıntıya sahiptik. Örneğin kamera tarafında Leica ile iş birliği yapacağı ve kamera tarafında sunacağı özellikler biliniyordu. İşlemci tarafında ise Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen1 yongasına sahip olacak modelin, piyasadaki en güçlü akıllı telefonlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Fakat bugüne kadar sızdırılanlardan farklı olarak, yeni modelin farklı bir isimle geleceği ortaya çıktı. Xiaomi 12S serisine ait olacak model piyasaya sürüldüğünde Xiaomi 12S Ultra adı ile gelecek.

Xiaomi 12S Ultra

İddialara göre şey Xiaomi 12S Ultra, Çin’deki çevrimdışı parekende kanallarına gönderildi. Bu da söz konusu modelin yakında tanıtılacağına işaret. Zaten bazı kaynaklar Xiaomi 12S Ultra modelinin, Temmuz’da piyasaya süreceğini daha ediyordu. Çin sosyal medya platformu Weibo’da güvenilir sızıntıcı tarafından sızdırılan detayları incelediğimizde, Xiaomi 12S serisine ait 3 farklı model tanıtılacak. Bu modeller Xiaomi 12S, 12S Pro ve 12S Ultra olarak adlandırılıyor. Hem kamera hem işlemci tarafında piyasanın en güçlüsü olarak anılacak yeni model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Artık Her Segmentte LTPO Panel Sunacak!

>> AirPods Pro 2 Piyasayı Sallayacak Özellikler İle Geliyor!