Huawei P60 Pro Devasa Kamerası İle Sızdırıldı!

Huawei P60 Pro

Huawei P60 Pro modeli devasa kamera kurulumu ile kanlı canlı görüntülendi. İşte markanın yeni amiral gemisi hakkında ortaya çıkan tüm sızıntılar.

Piyasaya girdiği ilk günden bu yana çok hızlı bir gelişme sergileyen Huawei, şirket değeri olarak da hızlı bir ivme kazandı. Bu hızlı ilerleme süreci ABD tarafından pek hoş karşılanmadı ve büyük bir engelleme operasyonu başladı. Bunun sonucunda Huawei, bütün ABD şirketlerinin hizmetlerinden engellendi. Tayvan merkezli çip üreticisi TSMC de firmayı engelleyenler listesine girdi. Fakat bu süreçten sonra akıllı telefon alanında Huawei için ne kadar zor zamanlar olsa da, bir şekilde ilerleyebildi diyebiliriz. Kendi aplikasyon uygulaması dahil birçok hizmeti yeni telefonlarında uygulamaya başlayan Huawei, her ne kadar ön yargı ile karşılanıyor olsa da kusursuz çalışıyor. Fakat bazı durumlarda tabii ki Google Play hizmetlerine ihtiyaç duyuyor. Bunun gibi konularda hala eksik kaldığını söyleyebiliriz.

Huawei P serisi modellerinin ilgi gören akıllı telefonlar olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle kamera tarafında iyi işler çıkarken P serisinin yeni modeli sızdırıldı. Kanlı canlı görüntüleri ile sızdırılan Huawei P60 Pro modelinin, tasarım olarak bir hayli hoş durduğunu belirtelim. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Huawei P60 Pro Devasa Kamerası İle Sızdırıldı!

Cihazın ilk olarak ortaya çıkan görüntülerini incelediğimizde, devasa ikili kamera kurlumu karşımıza çıkıyor Ayrıca Huawei P60 Pro modeline ilişkin bazı teknik özellikler sızdırılmış durumda. Huawei P60 Pro modeli olduğu iddia edilen, geçtiğimiz haftalarda sızdırılan görseli incelediğimizde ise, devasa ana kameranın altına ve üstüne konumlandırılmış iki küçük kamera yer alıyordu. Fakat iddialara göre Huawei P60 Pro modeli, sızdırılan son görselleri yansıtacak. Yani İki büyük kameranın alt alta sergilendiği tasarım, P60 Pro modelinde karşımıza çıkacak.

Huawei P60 Pro

İddialara göre Mate 50 serisinde olduğunu gibi yeni modelde de ayarlanabilir diyafram özelliği yer alacak. Hatta bu diyafram açıklığının f/1.4 ile f/4 arasında ayarlanabileceği iddia ediliyor: çözünürlük tarafına baktığımıza ise Huawei P60 Pro modeli, 50 MP çözünürlüğünde ana kamera ile gelecek. Bu lensin IMX858 olması bekleniyor. İkinci kameranın ise telefoto kamerası olacağı ve 64 MP çözünürlük ile geleceği iddia ediliyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın

İlgili Haberler

>> Tesla Cybertruck Görüldü: Yakında Geliyor!