Instagram Hesaplarını Hacklemek Bu Yöntemle Çok Kolay (2022)

Threads kullanıcı akınıyla

Instagram hesaplarını hacklemek bazı yöntemlerle son derece kolay. Bu yöntemleri kullanarak başka hesapları ele geçirebilirsiniz. Ancak bizler kesinlikle bunu yapmanızı önermiyoruz.

Sosyal medya saldırıları fazlasıyla arttı. Ne yazık ki birçok kişinin Instagram hesabı kolay bir şekilde ele geçirilebiliyor. Hesabı çalınan kişilerin çok büyük bir mağduriyet yaşadığını görüyoruz. Ayrıca Instagram hesabı çalanların cezai işlemler ile karşılaşma ihtimali var.

Herhangi bir sosyal medya platformu hırsızlığı nedeniyle ceza yemek istemiyorsanız kesinlikle bu yöntemleri denemeyin. Ayrıca Instagram kendisi bile size çeşitli konularda ceza verebilir. Bu nedenle bilgisayar korsanlarının çok sık bir şekilde uyguladığı bu yöntemleri kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz.

Instagram hesaplarını hacklemek: Zararlı yazılımlar kullanma

Bilgisayar korsanları tarafından en çok kullanılan yöntem e-posta ile bildirimdir. Oluşturulan bir virüs bilgisayarınıza veya cep telefonunuza yerleştiği anda bütün sosyal medya şifrelerini ele geçirebiliyor. Böyle bir durumda Instagram başta olmak üzere hiçbir sosyal medya platformu güvende kalamıyor.

Instagram hesaplarını hacklemek

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformları içerisinde yer alan Instagram ne yazık ki sürekli saldırılara uğruyor. Bu saldırılar karşısında birçok kullanıcı aciz kalıyor. İkinci en fazla kullanılan yöntem ise “parolamı unuttum” sekmesinin kullanılmasıdır. Bu sekme ile bilgisayar korsanları şifrenizi ele geçirebilir.

Kali Linux programları ile Instagram ele geçirme

Bilgisayar korsanlarının en çok kullandığı yöntem hiç şüphesiz Kali Linux programlarıdır. Bu programlar ile birlikte ne yazık ki Instagram hesapları ele geçirilebiliyor. Bu nedenle çok büyük bir tehlikeye sahip olduklarını söyleyebiliriz.

Linux işletim sistemi üzerinde kurulu olan bu sistem bilgisayar korsanlarının adeta gözbebeği. Bu nedenle sürekli olarak tercih edildiğini söyleyebiliriz. Hatta virüslerin bile çok büyük bir bölümü yine bu sistem üzerinden kuruluyor. Kali Linux içerisinde yer alan rastgele şifre tahmin etme programı Instagram hesabınızı ele geçirebilir. Saniyede sayısız şifre denemeleri yapan bu sistem doğru şifreyi bulana kadar hiç durmuyor.

İlk başta belirttiğimiz gibi kesinlikle bu yöntemleri kullanmanızı önermiyoruz. Yasal açıdan başınız belaya girebilir.

İlgili Haberler:

>> Instagram Yeni Reels Özelliği Deniyor: Bu Defa Tutacak

>> Yeni Instagram Özelliği Büyük Bir Hatayı Önlüyor