Jenna Ortega Çığlık 7’de (Scream 7) Olacak mı?

Jenna Ortega, özellikle Wednesday dizisindeki performansıyla milyonların gönlünde taht kurmayı başarmış bir genç oyuncu. Dizinin izlenme rakamları yüksek olunca, haliyle ikinci sezon için de çalışmalar başladı. Tabii bir yandan da Ortega’nın farklı projeleri var. Örneğin onu yakın zamanda Çığlık serisinin son filmi Scream 6’da da izlemiştik. Acaba Scream 7’de de izler miyiz diye merak edenler vardı. Yeni gelen bilgiler, bunun gerçekleşmeyeceğini gösteriyor.

Jenna Ortega, Çığlık serisinin sıradaki filmi Scream 7’de rol almayacak. Bir süre önce gelen bilgilerde, Melissa Barrera’nın sosyal medyada yaptığı bazı açıklamalar sebebiyle 7 numaralı filmin kadrosundan çıkarıldığı bildirilmiş ve bunu duyan Jenna Ortega’nın da durumu protesto etme amaçlı olarak ekipten ayrılmaya karar verdiği söylenmişti. fameflarez.com’da yer verilen bilgiler ise, Ortega’nın ayrılığının farklı bir gerekçeyle gerçekleştiği yönünde.

Jenna Ortega, şu sıralar Wednesday dizisinin ikinci sezonu için çalışmalar yürütüyor. Öte yandan Beetlejuice 2 film projesi için de planları var. Dolayısıyla oyuncunun şu anki takvimi çok yoğun ve bu sebeple de Scream 7’ye ayıracak vakti yok. İşte ayrılığın gerçek sebebinin bu olduğu bildiriliyor.

Ortega’nın da rol aldığı Scream 6, geçtiğimiz sene vizyona girmişti. R yetişkin derecesi bulunan yapım, dünya çapında yaklaşık 170 milyon dolarlık hasılat elde etmişti.

Jenna Ortega Çığlık 7'de (Scream 7) Olacak mı?

Jenna Ortega’nın geri döneceği Wednesday ikinci sezon nasıl olacak?

Kadroda Ortega’nın olduğunu tekrar etmeye gerek yoktur sanırız. Bir diğer önemli oyuncu Catherine Zeta-Jones da anne Morticia Addams rolüyle geri dönüyor. İkinci sezonda Jones’a daha fazla sahnenin verileceği tahmin ediliyor.

Öncelikle, ikinci sezonun ilk sezona kıyasla daha karanlık ve daha şiddetli olacağı bildiriliyor. Hatta yer yer korkutucu anlarla da karşılaşacağız. Bunlarla birlikte bu kez Wednesday’ın aşk hayatını da biraz daha yakından izleme şansına erişeceğiz. Öte yandan, ilk sezondaki dans sahneleri adeta sosyal medyada büyük bir akım başlatmıştı. Yeni sezonda da bu tip akılda kalıcı hamleler olacak mı merak konusu.

Dizinin ikinci sezonu, bir aksilik olmazsa 2025 İlkbahar dönemi itibarıyla izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni detaylar oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haberler

>> Tüm Zamanların En Çok Satan 10 Oyunu! Efsane Tetris ve Dahası