Johnny Depp ve Amber Heard Davası Sonuçlandı! İşte Karar!

Eğlence dünyasında uzun süredir gündem Johnny Depp ile Amber Heard arasında yaşanan mahkeme süreciydi. Süreçle ilgili arka arkaya ilginç bilgiler paylaşılmış ve özellikle sosyal medya platformlarında her iki isme yönelik destek mesajları paylaşan hayranlar boy göstermişti. Haftalardır devam eden ve sonucu merakla beklenen dava, nihayet sonuca bağlandı ve buna göre Depp, kazanan taraf oldu.

Ünlü aktör Johnny Depp ve oyuncu eski eşi Amber Heard arasında haftalardır süren dava, nihayet sonuca bağlandı. Mahkeme heyeti, eldeki deliller ve tanıkların ifadeleri doğrultusunda Depp’i haklı bularak Heard’ın toplamda 15 milyon dolarlık tazminat ödemesine hükmetti.

Independent.co.uk’ta yer alan bilgilere göre Depp, karar sonrasında “Hayatımı geri verdiğiniz için minnettarım. 6 yıllık periyodun ardından nihayet hayatımda yeni bir dönem başlıyor” dedi.

Heard’ın avukatları ise, jüriyi Amber Heard için uluslararası çapta başlatılan karalama kampanyalarına ortak olmakla suçladı. Karar sonrası Heard’in çok üzgün olduğu ve kelimelerin ötesinde bir hayal kırıklığı yaşadığı belirtilerek, bu kararın tüm kadınlar için de olumsuz bir gelişme anlamını taşığıdı ifade edildi.

Johnny Depp ve Amber Heard Davası Sonuçlandı! İşte Karar!

Johnny Depp, Amber Heard’ın iddiaları sebebiyle pek çok iş kaybetmiş, hatta artık ikonlaşan Kaptan Jack Sparrow karakterini bile canlandıramamıştı

Depp’in eski eşine şiddet uyguladığı ve iyi bir eş olmadığı gerekçesiyle açılan ilk dava sonrasında, Depp’in Warner Bros. ile olan iş ilişkileri sonlandırılmıştı. Sonrasında, Disney de benzer bir tavır sergileyerek artık Karayip Korsanları ve diğer projelerde Depp ile yol alınmayacağı ifade edilmişti.

Tüm bu gelişmeler üzerine de Depp, asılsız iddialar sebebiyle hayatında ciddi kayıplar yaşadığını belirterek eski eşine karşı dava açma kararı vermişti.

Peki Depp, kararın ardından Karayip Korsanları serisine geri döner mi dersiniz? Aslına bakarsanız buna çoktan cevap vermiş ve geri dönmeyeceğini, hatta Disney’le bir daha çalışmak istemediğini de ifade etmişti.

Bu arada, Amber Heard’in bu son karara itiraz etmesi bekleniyor. Bir süre daha bu konu gündemde kalacak gibi. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak…

İlgili Haberler

>> Elon Musk ‘tan Yöneticilerine Ültimatom: Ya Geri Dönün Ya da…