Kripto Paralar Yeniden Yükseliyor (1 – 7 Mart) Bu Hafta Yükselmeye Devam Edecek Mi?

Büyük kripto paralarda yeni

Gelen son detaylara göre kripto paralar yeniden yükseliyor. Özellikle son dönemlerde çok yüksek değişimler yaşanıyor. Hadi gelin konuyla alakalı bütün ayrıntılara birlikte göz atalım.

Hayatımıza yeni girmesine rağmen Beklenmeyen bir şekilde kullanımı artan kripto paralar hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Hatırlayacağınız üzere geçen hafta sert bir düşüş yaşandı. Bazıları bunun düzeltme olduğunu düşünse bile kimleri sadece küçük bir düşüş olduğunu ifade ediyor. Ancak Bitcoin gerçekten de sert bir şekilde aşağı yönlü çekildi.

Kripto paraların kralı olarak bilinen Bitcoin düştüğü zaman aynı şekilde diğerleri de aşağıya doğru gidiyor. Bu durum Bitcoin İle bağlantılı bir piyasa ortaya çıkarıyor. Bu seferki aşağı yönlü düşüşlerde Bitcoin 45 bin seviyelerine kadar geriledi. Ethereum ise 10.100 seviyelerini bile gördü. Bu rakamlar yatırımcılar için gerçekten de korkunç.

Kripto paralar yeniden yükseliyor mu? işte merak edilenler

Geriye doğru çekilme hareketinden sonra Polkadot bile 200 TL’nin altına düştü. Bu çok nadiren ortaya çıkan bir durum. Ayrıca Link ve XLM gibi kripto paralarda da düşüş yaşandı. Bu durum aynı zamanda insanların fazlaca zarar etmesine neden oldu. Peki gerçekten de kripto paralarda düşüş devam edecek mi?

kripto paralar yeniden yükseliyor

Yaşanan ağır düşüşün ardından 1 Mart 2021 tarihinden itibaren yükselme ortaya çıktı. Bu yükseliş ile birlikte Ethereum 11.800 TL seviyelerine kadar yükseldi. Polkadot ise 275 TL düzeyini gördü. Böylece çok fazla tatmin yaratmasa bile iyi bir yükselme meydana geldi diyebiliriz.

Kripto paralarda yeni seviyeler bekleniyor

Mart ayı başlangıcında ortaya çıkan yükselme hareketleri ile birlikte yeni seviyeler konuşuluyor. Daha önceden direnç noktası olan kısımlar şimdilerde destek noktası haline gelmeye başladı. Bu durum her ne kadar olumlu olsa bile yine de kalıcı yükseliş için henüz yeterli değil.

Kalıcı bir şekilde yükseliş gerçekleşmesi için en azından yüzde 12 civarında bir büyüme gerekiyor. Peki sizce kripto paralar yükselecek mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> İstanbul Büyükşehir Belediyesi Olası Deprem Kayıp Tahminleri Kitapçığı Yayınlandı

>> WhatsApp Otomatik Silinen Fotoğraf Özelliği Getiriyor: Devrim Gibi Özellik