Lionel Messi’den Altın iPhone Hediyesi! İşte Fotoğraflar!

Lionel Messi, şüphesiz futbol dünyasının gelmiş geçmiş en önemli isimlerinden bir tanesi. FC Barcelona’da harikalar yaratan Messi, son yıllarda futbol hayatını Fransa’da, Paris Saint-Germain takımda devam ediyor. Öte yandan Messi, bildiğiniz gibi son Dünya Şampiyonu Arjantin A milli futbol takımının da kaptanı! Gelen bilgiler, kaptanın şampiyonluk hediyesi olarak altın iPhone telefonlar hazırlattığını gösteriyor.

Arjantin A milli futbol takımı, 1986 yılından sonra ilk kez Messi ile Dünya Kupası’nı kazanma başarısını gösterdi. Takımın kaptanı olan Messi, bu başarıyı kutlamak amacıyla, takım arkadaşları ve görevliler için 24 ayar altın kaplama özel iPhone’lar hazırlattı. Evet, tam 35 tane altın kaplama iPhone’dan söz ediyoruz.

Altın kaplama iPhone 14 Pro telefonlara göz attığımızda, arka yüzeyde Dünya Kupası ile ilgili detaylar, futbolcu numaraları ve isimleri yer alıyor. Eğer Messi gibi bir isimden böyle bir hediye alıyorsanız, herhalde sevinerek kullanırsınız.

Altın kaplama iPhone 14 Pro telefonların tanesi, 4 bin sterlin olarak bildirildi. Yani Messi, bu özel üretim ürünler için toplamda 140 bin sterlin ödedi. Eh, Messi’nin kazandığı parayı göz önünde bulundurursak, bu harcama onun için çok da büyük bir harcama sayılmaz.

Aşağıdaki görselde, ürünleri hazırlayan IDESING GOLD firmasının sahibi ile Messi’nin verdiği pozu da görebilirsiniz. Instagram sayfasına giderek daha fazla fotoğrafa da göz atabilirsiniz.

Lionel Messi'den Altın iPhone Hediyesi! İşte Fotoğraflar!

İşte Messi’den altın iPhone!

Messi’nin özel sipariş vererek hazırlattığı altın iPhone 14 Pro, yaklaşık 91 bin TL fiyat etiketine sahip ve bunlardan tam 35 tane hazırlattı! Böyle bir telefonu kim istemez ki?

Lionel Messi'den Altın iPhone Hediyesi! İşte Fotoğraflar!

İlgili Haberler

>> Yılın En İyi Oyunu Adayları Belli Oldu! BAFTA Games Awards 2023