Netflix Aşk 101 Dizisi İkinci Sezonu Ne Zaman Gelecek: Yeni Gelişmeler Var

Netflix Aşk 101 dizisi

Netflix Aşk 101 dizisi tüm zamanların en beğenilen yapımları içerisine girmeyi başardı. Özellikle Türkiye’de gerçekten de büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Ancak herkes ikinci sezonun ne zaman geleceğine odaklandı.

Aşk 101 hatırlayacağınız üzere bir dönem tartışmaların odağı olmaktan bir türlü çıkmadı. Özellikle Osman karakteri en fazla tartışılan konular içerisinde yer alıyordu. Türkiye’deki yerli dizi projeleri içerisinde yer alan Aşk 101 yurt dışında bile popüler hale geldi. Dizinin ilk sezonunda 1998 yılında geçen ve bugüne kadar uzanan bir hikayenin başı anlatılıyordu.

5 asi genç hem arkadaşlıkları hem de aşkları ile çok konuşuldu. Bu asi gençler birbirleri ile sürekli kavga ediyordu. Ayrıca kendi aralarında ciddi bir önyargı sorunları vardı. Ancak zamanla zorunu bir şekilde birlikte yaşayınca aslında ortak yönlerinin olduğunu gördüler.

Netflix Aşk 101 nasıl bir senaryoyla gelecek?

Bu asi 5 genç birbirleri ile kavga ettikten sonra okuldan atılma tehlikesi yaşadılar. Onların okulda kalabilmesi için yegane çözüm öğretmenlerini orada tutmaktı. Okul müdürü onların herkesin gözü önünde birbirlerinden özür dilemesini istedi. Ancak onlar yapmadı. Bu durum işleri biraz daha karıştırdı.

Netflix Aşk 101 dizisi

Oyuncuları arasında Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz ve Alina Boz gibi isimlerin yer aldığı bu dizide 2. Sezon için genç karakterlerin büyümüş hallerinin daha fazla ortaya çıkması bekleniyor. Hatırlayacağınız üzere final bölümünde Eda’nın ve Işık’ın günümüzdeki halleri verilmişti. Muhtemelen bu sezon tamamının yeni halleri görülecek. Ayrıca Osman karakterinin devam etme ihtimali neredeyse kesinleşti.

Aşk 101 için yayınlanma tarihi belli olmaya başladı

Gelen son sızıntılara göre bu dizinin Mayıs ayında yeni sezonu ile yayınlanması bekleniyor. Kısacası geri sayım başladı ve çok az bir süre içerisinde yayına geri dönecek. Özellikle RTÜK engeli nedeniyle bir süre sorun yaşasalar bile yine de atlattılar diyebiliriz.

Dizinin ikinci sezonu için heyecanlı bir bekleyiş devam ediyor. Peki siz bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Netflix Dizisi Fatma Rekor Seviyede Talep Görüyor: İzlemeye Doyamadı (Video)

>> Netflix Çocuklar İçin Yepyeni Tasarımlarla Geliyor: Büyük Bir Değişikliğe Hazır Olun