Squid Game Açıklaması Büyük Heyecan Yarattı: İkinci Sezon Geliyor Mu?

Squid Game 2. sezon

Squid Game açıklaması büyük bir heyecan yaratmayı başardı. Netflix izleyicileri özellikle bu diziyi bekliyor. Peki ikinci sezon gelecek mi?

Netflix dünyanın en büyük film ve dizi platformları içerisinde yer alıyor. Şirket bazı yapımlar sayesinde eskisine göre çok daha güçlü konumda. Ayrıca kazancının önemli bir bölümü birkaç yapıma ait. Elbette birçok Netflix yapımı kullanıcılar tarafından merakla takip ediliyor. Ancak içlerinden bazıları daha fazla merak uyandırıyor.

Bu yapımlardan bir tanesi de hiç şüphesiz Squid Game oldu. Son yıllara damgasını vurmayı başaran bu dizi büyük bir izlenme rekoru kırdı. Hem Netflix hem de dizinin yapımcıları önemli ölçüde gelir elde etti. Herkesin aklında genelde ikinci sezon ne zaman gelecek sorusu belirliyordu.

Squid Game açıklaması sevinç yarattı

Netflix CEO’su Ted Sarandos tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak dizinin çok kısa bir süre içerisinde ikinci sezon ile kullanıcıların karşısına geçme ihtimali var. Böyle bir şey gerçekleşirse Netflix yeniden yüksek izlenme rekorlarına kavuşabilir.

Squid Game açıklaması

Aslan bakacak olursak platform istediğini pek alamadı. Ne yazık ki 2022 beklentileri pek tahmin edildiği gibi gitmedi. Şirketin kazancı 2021 yılının dördüncü çeyreğinde biraz daha düşük kaldı. Squid Game Netflix için adeta altın yumurtlayan tavuk oldu. Hem dizinin yönetmeni hem de Netflix platformunun CEO’su ikinci sezon için söz verdi.

Dizinin üçüncü sezonu da geliyor

Bu dizide başrol karakteri geri dönecek ve dünyayı değiştirmek için bazı şeyler yapacak. Son derece yaratıcı bir senaryoya sahip olan dizinin ikinci sezonu çok büyük bir merak uyandırıyor. Aslına bakacak olursak böylesine büyük bir yük altına girmeleri senaryoyu olumsuz etkileyebilir.

Şimdilik hem ikinci hem de üçüncü sezon için söz verildi. Önümüzdeki günlerde ani bir şekilde dizinin ikinci sezonu duyurulabilir. Peki siz bu Netflix yapımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Netflix Hellbound Dizisi Rekor Kırmayı Başardı: Squid Game Hayranları Şaşkın

>> Hellbound: Ölüm Saatinizi Bilmek İster Miydiniz? İşte Squid Game’i Yıkan Dizi!