La Casa De Papel: Kore Fragmanı Sonunda İzleyicilerle Paylaşıldı (Video)

La Casa De Papel: Kore

La Casa De Papel: Kore fragmanı sonunda izleyicilerle buluştu. Dizinin çok fazla seveni olduğu zaten biliniyordu. Hadi gelin merak edilen tüm detaylara birlikte göz atalım.

Tüm dünyanın çok yakından takip ettiği İspanyol yapımı La Casa De Papel bugünlerde ilginç gelişmelere neden oluyor. Filmin çok sevilmesi birçok ülkede farklı versiyonlar ile yayınlanmasını sağladı. Milyonlarca kişinin izlemesi ile birlikte gaza gelen Netflix yeni yapımlara özen gösteriyor.

Netflix tarafından yapılan açıklamalara baktığımızda bu dizinin Berlin karakteri özelinde ayrı bir dizisinin olacağı ifade edilmişti. Ayrıca Güney Kore yapımı bir başka dizi yine burada yer alacak. Güney Kore versiyonu olarak bilinen şu anki yapım daha şimdiden büyük bir izleyici kitlesi yakaladı.

La casa de papel: Kore versiyonu

İlk fragmanına kavuşan bu yeni dizi Netflix tarafından sürekli olarak öne sürülüyor. Dizinin genel olarak başarısını kanıtlamış olması bunda en önemli neden. Oyuncu kadrosuna baktığımızda bile aslında Netflix’in ne kadar fazla önem gösterdiğini bir kere daha görmüş oluyoruz.

Koreli bir ekibin sınırların kaldırıldığı bir ülkede büyük bir soygun girişiminde bulunması konu alınıyor. Yüzyılın suçu olarak tanımlanan bu soygun girişimi 4 trilyon won değerinde. Sadece bu bile aslında ne kadar büyük bir yapım olduğunu bir kere daha göstermiş oluyor. Hem Kuzey hem de Güney Kore’den yetenekli hırsızlar bu dizide yer alıyor.

Tanıtım fragmanı şimdiden yayınlandı

Bu dizinin tanıtım fragmanı çok büyük bir dikkat çekmeyi başardı. Özellikle son dönemlerde en çok ön plana çıkacak diziler içerisinde yer alması bekleniyor. Güney Kore’de daha şimdiden büyük bir izleyici kitlesi var.

Dünyanın en büyük soygunlarından bir tanesini yapan bu ekip oldukça yetenekli. Bu yeteneklerini sisteme karşı kullanmaya karar verdiler. Büyük ölçüde başarılı olduklarını söyleyebiliriz. Peki siz bu yeni dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Pera Palas’ta Gece Yarısı, Zirvede! Netflix Türkiye’de Şu an En Çok İzlenen 10 Yapım

>> Netflix Fiyatlarına İndirim Gelecek: Yeni Reklamlı Paket