Oppo A54s yenilenmiş özellikleri ile karşımıza çıktı: İşte fiyatı ve özellikleri

Oppo A54s
Oppo uygun fiyatlı modeli A54 gelişmiş özellikleri ile karşımıza çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen Oppo A54s modelinin fiyatı ve özellikleri.
Çinli dev Oppo’nun özellikle uygun fiyatlı akıllı telefonları ile bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Hatta Oppo ülkemizde resmi olarak yerli üretim telefonlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Oppo A54s modeli ise geçtiğimiz yıl Mart ayında piyasaya sürülen Oppo A54 modelinin geliştirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Yeni model hakkında birçok detay ortaya çıktı. İşte orta segment akıllı telefonlar arasında karşımıza çıkacak yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo A54s yenilenmiş özellikleri ile karşımıza çıktı: İşte fiyatı ve özellikleri

Oppo A54s modeli geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Oppo A54 modelinden biraz daha farklı. İlk detaylar incelediğimizde bazı temel özelliklerini ve tasarım detayların çok benzediğini söyleyebiliriz. Fakat iki model arasındaki en temel özelliğin ise bağlantı desteği olduğunu görmekteyiz. Oppo A54 modeli 4G bağlantı desteği ile karşımıza çıkarken geliştirmiş A54 olarak adlandırılan A54s modeli ise 5G desteği ile karşımıza çıkacak. Oppo’nun ülkemizde piyasaya sürdüğü 5G modelleri mevcut. Fakat A54 modelinin 5G versiyonunun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı henüz belli değil. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır.
Oppo A54s
6.50 inçlik 60 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran ile bizleri karşılayacak olan model 8 MP çözünürlüğünde ön kameraya sahip olacak. Arka tarafta üçlü kamera kurulumu ile bizleri karşılayan model 50 MP ana kamera 2 MP derinlik kamerası ve 2 MP makro kameraya sahip olacak. RAM tarafında 4 GB RAM’e sahip olacak model 128 GB dahili depolama ile bizleri karşılıyor. İşlemci tarafında ise genellikle orta segment telefonlarda görmeye alışık olduğumuz MediaTek tarafından geliştirilen Helio G35 yongası bulunuyor. 5000 mAh’lik pile sahip olan A54s modelinin hızlı şarj desteğinin de olduğunu belirtelim. Söz konusu model Avrupa’da 229 Euro’luk bir fiyattan satışa sunulacak. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağına dair ise herhangi bir sızıntı bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde yeni modelin Türkiye ihtimali üzerine sızıntılar gerçekleşecektir. Takipte kalın