Oppo Reno 9 Kutusuyla Kanlı Canlı Görüntülendi!

Oppo Reno 9

Oppo Reno 9 modelinin kutusu  sızdırıldı. İşte ülkemizde satışa sunulduğu takdirde uygun fiyatlı akıllı telefon olarak satışa sunulacak yeni model hakkında tüm detaylar.

Geçtiğimiz günlerde Oppo Reno serisine ait tanıtılacak modeller hakkında bazı sızıntılara şahit olmuştuk. Sonunda yeni modelin  özellikle pil tarafında sunacağı özellikler hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Kasım ayında tanıtılacak olan Oppo Reno 9 serisinde kullanılacak işlemcinin, Qualcomm imzalı Snapdragon 778G işlemci olması bekleniyor. Opp­o Reno 9 Pro modelinde kullanılacak olan yonga seti ise MediaTek imzalı Dimensity 8000 yonganın olacağı biliniyor. Bununla beraber yeni modelin Türkiye’ye geleceğine de kesin gözüyle bakılıyor. İşte orta segmentte en çok sevilen akıllı telefonlar arasında yer alması beklenen Opppo Reno 9 serisi hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Reno 9 Kutusuyla Kanlı Canlı Görüntülendi!

Çin’in Evrensel Hızlı Şarj Spesifikasyonu’nda sızdırılan belgelere göre, Opp­o Reno 9 serisi 4500 mAh’lık pil kapasitesi ile gelecek. Ayrıca bu pili desteklemek için ise 40W hızlı şarj desteğinin bulunması bekleniyor. Genellikle Reno serisi modellerinde hızlı şarj ile henüz karşılaşmamıştık. Hatta genel olarak orta segment akıllı telefonları değerlendirdiğimiz zaman Oppo Reno 9 serisinin, kendi segmentinde en hızlı şarj olan akıllı telefonlar arasında yer alacağını söyleyebiliriz. Piyasadaki özellikle diğer Çinli markalar tarafından sunulan orta segment modellere göre kıyasladığımızda, Oppo R­eno 9 serisinin pil tarafında rakiplerine fark atacağını öngörüyoruz. 

Oppo Reno 9

Kutuyu incelediğimizde, serinin önceki modellerine benzemeyen bir yapı bizleri karşılıyor. Serinin diğer modellerinde mavi bir yapı bizleri karşılıyordu. Fakat yeni modelde daha farklı bir kutu yapısı bizleri karşılayacak. Beyaz ve uzun bir kutuya sahip olacak modelin kutu içeriği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Fakat kutu içeriğinde kulaklık ve şarj aletinin bulunacağı düşünülüyor.

İddialara göre Reno 9 Pro ve Pro+ modellerinin işlemcileri sızdırıldı. Reno 9 ve Reno 9 Pro modellerinin Qualcomm imzalı Snapdragon 778G yongasına sahip olması ve 64 MP ana kameraya sahip olması da bekleniyor. Serinin Pro+ modelinde ise Dimensity 8000 yonga seti ile gelecek. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Steam Oyunlarında Zam Kararı Alındı: Çok Ciddi Fiyat Artışları Var