Oppo Watch 3 Yakında Tanıtılacak: Türkiye’de Yok Satar!

Oppo Watch 3

Oppo Watch 3 akıllı saat modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte Türkiye ihtimalli yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Bildiğiniz üzere Oppo, resmi olarak ülkemizde cihazlarını satıyor. Özellikle Oppo’nun akıllı telefon sektöründeki yerinin Türkiye’de büyük olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu modellerin ilgi görmesinin en temel sebebi ise, söz konusu markanın genellikle fiyat performans odaklı modelleri ile karşımıza çıkıyor olması.

Oppo yalnızca akıllı telefonları ile değil, giyilebilir teknoloji kategorisindeki ürünleri ile de ilgi gören markalar arasında bulunuyor. Özellikle akıllı saat ve akıllı bilekliklerinin, rakipsiz olduğunu söyleyebiliriz. Oppo’nun uzun süredir beklenen yeni akıllı saatinin tanıtım tarihi belli oldu. Ayrıca yeni cihazın tasarım detayları ve bazı teknik özellikleri de sızdırıldı. İşte Türkiye’de de satılması beklenen yeni Oppo Watch 3 modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo Watch 3 Yakında Tanıtılacak: Türkiye’de Yok Satar!

Oppo Watch 2 modeli 10 Ağustos tarihinde kullanıcıların karşısına sunulacak. Yeni modelin tasarım detayları ortaya çıktı. Ayrıca sunacağı bazı özellikler de belli oldu. İddialara göre Oppo’nun yeni akıllı saatinde Snapdragon W5 Gen 1 çipi bulunacak. Bunun dışında, diğer akıllı saatlerde görmeye alışık olduğumuz kamera yönetme özelliği de bulunuyor. Bunun dışında piyasadaki akıllı saatlerde görmeye alışık olduğumuz, uygulama yükleme, ses kaydetme, müzik kontrolü gibi işlevler yine karşımıza çıkacaktır. Fakat henüz resmî bir ayrıntının sızdırılmadığını, önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını belirtelim.

Oppo Watch 3

Genel olarak tasarım ayrıntıları incelediğimizde serinin önceki modelinden daha ince çerçeveler karşımıza çıkıyor. Ayrıca ekran tarafına daha büyük bir panele sahip olacağını görmekteyiz. Bununla beraber sol tarafında bulunan hoparlör ise söz konusu modelin telefon görüşmesi yapabileceğini de gösteriyor. Yeni modelin diğer teknik özellikleri hakkında henüz ortaya çıkan bir özellik bulunmuyor fakat EKG özelliğinin kullanıcıların karşısına çıkacağına dair detaylar mevcut. Etkinliğe henüz 4-5 gün kaldığını belirtelim önümüzdeki günlerde Oppo Watch 3 modeli hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Artırılmış Gerçeklik Gözlüğü İle Şov Yapacak

. . . . .