Türkiye ihtimalli Oppo Watch 2 modelinin tanıtım tarihi belli oldu!

Oppo Watch

Oppo’nun Türkiye’de de satılması beklenen yeni akıllı saati Oppo Watch 2 modelinin tanıtım tarihi belli oldu. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Oppo, resmi olarak ülkemizde cihazlarını satıyor. Özellikle Oppo’nun akıllı telefon sektöründeki yerinin Türkiye’de büyük olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu modellerin ilgi görmesinin en temel sebebi ise, söz konusu markanın genellikle fiyat performans odaklı modelleri ile karşımıza çıkıyor olması.

Oppo yalnızca akıllı telefonları ile değil, giyilebilir teknoloji kategorisindeki ürünleri ile de ilgi gören markalar arasında bulunuyor. Özellikle akıllı saat ve akıllı bilekliklerinin, rakipsiz olduğunu söyleyebiliriz. Oppo’nun uzun süredir beklenen yeni akıllı saatinin tanıtım tarihi belli oldu. Ayrıca yeni cihazın tasarım detayları ve bazı teknik özellikleri de sızdırıldı. İşte Türkiye’de de satılması beklenen yeni Oppo Watch 2 modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye ihtimalli Oppo Watch 2 modelinin tanıtım tarihi belli oldu!

Oppo’unn geçtiğimiz yıl tanıtmış olduğu Oppo Watch modelinin yeni versiyonu yolda. Oppo Watch 2 modeli 27 Temmuz tarihinde kullanıcıların karşısına sunulacak. Yeni modelin tasarım detayları ortaya çıktı. Ayrıca sunacağı bazı özellikler de belli oldu. İddialara göre Oppo’nun yeni akıllı saatinde Apollo 4s çipi bulunacak. Bunun dışında, diğer akıllı saatlerde görmeye alışık olduğumuz kamera özelliği de bulunuyor. Kullanıcıları en çok meraklandıran konu ise oyun modu oldu. Söz konusu özellik ile kullanıcılara ne sunulacağı henüz bilinmiyor. Fakat bu özelliğin ne işe yarayacağı belli olmasa da Oppo Watch 2 modelinin oyun moduna sahip olacağı kesinleşti.

16 GB dahili depolama ve 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı model ile karşımıza çıkacak olan cihaz, saati yönetebilmek için Oppo Relax adlı uygulama ile yönlendirilebilecek. Ayrıca teknik tarafına baktığımızda ise Snapdragon Wear 4100 yonga seti ile gelmesi bekleniyor. Yeni model hakkında önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Daha fazlası için beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Oppo ve OnePlus Hamle Yapıyor: OxygenOS ve ColorOS Birleşecek


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here