Oyun canavarı Black Shark 4, özellikleriyle Console’da görüntülendi!

Black Shark 4 AnTuTu
Google News Abone Ol

Xiaomi’nin yakında piyasaya süreceği oyun telefonu Google Console’da görüntülendi. İşte Black Shark 4 hakkında otaya çıkan tüm ayrıntılar.

Akıllı telefonlardaki oyunların artması ile, kullanıcılar için oyun odaklı telefonların üretimi başl­andı. Özellikle, son zamanlarda mobil e-spor sektörünün de gelişmesiyle birlikte, oyuncu telefonlarına olan ilgi bir hayli arttı. Xiaomi’de Black Shark alt markası ile oyuncu telefonları üretmeye devam ediyor. Serinin son modeli olan Black Shark 4’e ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Full HD + ekran, 12 GB RAM ve performans odaklı birçok özellik ile karşımıza çıkan yeni oyun canavarı hakkında işte tüm detaylar.

Xiaomi Black Shark 4 serisinde iki farklı model karşımıza çıkaca­k!

Geçtiğimiz haftalarda, Google Play Console üzerinde yeni bir model görüntül­enmişt­i. ‘’Kaiser’’ kod adına sahip bu modelin Black Shark serisine ait bir model olduğu düşünülüyord­u. Nihayet yeni seride tanıtıl­acak olan iki model ile alakalı yeni bilgiler ortaya çıkt­ı. Tasarım olarak elimize geçen bir sızıntı olmasa da, teknik olarak yeni seri hakkında yeni özellikler karşımıza çıktı.

Black Shark 4

KSR-A0 model numarasına sahip yeni Black Shark modeli, FullHD+ ekrana ve 8 GB RAM’e sahip olacak. Bu modelin, Blach Shark 4 olduğu düşünül­üyordu. Bu düşüncelere kanıt niteliğinde yeni bir haber ortaya çıktı. Yine Google Play Console üzerinde ortaya PRS-A0 model numarasına sahip bir model çıktı. Bu modelin özelliklerinde ise Android 11 işletim sistemi, 12 GB RAM ve FullHD+ ekran görünüyo­r. Söz konusu yeni ortaya çıkan cihazın, serinin en üst modeli olan, Black Shark 4 Pro olacağı düşünülüyor­.

Black Shark 4

Söz konusu model, Console üzerinde, Snapdragon 835 ile görülüyo­r. Fakat biz bu bilginin asılsız olduğunu düşünmekteyiz. Çünkü Xiaomi’nin piyasaya süreceği akıllı telefon serisinin Snapdragon 888 işlemcisinden güç almasını bekliyoruz.

Console üzerinde bir fotoğraf daha yer alıyor. Black Shark 4 Pro olduğu iddia eidlen, PRS-A0 model numaralı cihazın, ekran tasarımı karşımıza çıkıyor. Gördüğümüz ilk detaylara göre, yeni modelin ön kamerası tam ortaya konumlandıracak. Sağ ve sol çerçevelerde ise tetik düğmeleri olduğu düşünülen tuşlar yer alıyor.

Hakkında daha fazla bilgi sızdırıl­mayan BlackShark 4 serisinin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyo­r.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Mi Mix serisi geri dönüyor: İşte yeni modelin özellikleri!

>> Xiaomi konsept telefonu, dört köşesi de kıvrımlı tasarımıyla büyüledi


CEVAP VER