Xiaomi Mi Mix serisi geri dönüyor: İşte yeni modelin özellikleri!

Mi Mix serisi
Google News Abone Ol

Xiaomi’nin uzun süredir beklenen Mi Mix serisi sonunda geri dönüyor. İşte yakında piyasaya sürülecek yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Mi Mix serisinde tam ekran performansını yaşatmayı hedefliyor. Öyle ki, kamera çentiğinden sıkılan kullanıcılar, Mi Mix serisine akın etti diyebiliriz. Hatta bir çok teknoloji devi, Mi Mix serisinden sonra tam ekran deneyimi sunan akıllı telefonlara yönelmeye başladı. Serinin son piyasaya sürülen modeli Mi Mix 3, 2018 yılında çıkmasına rağmen hala tercih ediliyor. Normalde geçmişte ilgi gören modellerin yeni versiyonu piyasaya sürülüyordu. Fakat Xiaomi, Mi Mix 3 modelinin 5G varyantını piyasaya sürmedi. Gözler Mi Mix 4 modeline çevrilmişken sonunda iyi haber geldi. Xiaomi, tam ekran deneyimini yaşattığı seriye yakında bir yenisini daha ekleyecek. İşte yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Xiaomi Mi Mix serisi hakkında ilk detaylar yarın gelecek

Tam ekran deneyimi yaşatan akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli arttı. Bu modellere en iyi örnek verilebilecek Mi Mix serisi de çok seviliyor. Bu yüzden 2018 yılında piyasaya sürü­len Mi Mix 3 modeline dahi gösterilen ilgi devam ediyo­r. Yakın zamanda Xiaomi CEO’suna Mix serisi akıllı telefonun tanıtılıp tanıtılmayacağına dair bir soru yönelti­ldi. CEO Lei Jun ise iyi haberleri verdi.

 Mi Mix serisi

Lei Jun, Xiaomi’nin küresel lansmanının gerçekleşeceği etkinliği işaret etti. Ve orada Mi Mix 4 modelinin ayrıntıları ile ilgili bilgilendirme yapacağını da ekledi. Çoğu kaynak, bu yıl içerisinde yeni Mi Mix modelinin piyasaya sürüleceğini tahmin ediyor.

 Mi Mix serisi

2018 yılından bu yana Mi Mix Alpha konsept telefonu dışında bu seriye ait hiçbir model görmemiştik. Muhtemelen yarın itibarıyla Mi Mix 4 modeli hakkında ilk detaylar belli olacak. Bazı iddialar, Xiaomi’nin Mi Mix serisinde, dört tarafı kavisli ekran kullanacağı yönünde.

Xiaomi Mi Mix serisi hakkında daha fazla ayrıntı bulunmuyor. Fakat gerçekleşecek olan etkinlikte uzun süredir beklenen seri hakkında yeni ayrıntılar sunulacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Xiaomi konsept telefonu, dört köşesi de kıvrımlı tasarımıyla büyüledi

>> Asus ROG Phone 4 bomba gibi geliyor İlk özellikler belli oldu!


CEVAP VER