Yeni Mortal Kombat Filminin Fragmanı Rekorları Altüst Etti (Video)

Yeni Mortal Kombat filminin fragmanı

Yeni Mortal Kombat filminin fragmanı uzun bir süredir bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde fragman yayınlandıktan sonra herkes ne kadarlık bir izlenme elde edeceğini merak etti.

Mortal Kombat dünyanın en çok ilgi çeken yapımları arasında yer alıyor. Hem filmi hem de oyunları fazlasıyla ilgiyi kendi üstünde toplayabiliyor. Nefes kesici sahnelere sahip olan fragmanlar ise rekora çok yaklaşıyordu. Bu defa Mortal Kombat konusundaki eşiği aşmayı başardı.

Birçok karakterin yer aldığı Mortal Kombat filminin fragmanı kırmızı bantlı olarak gösteriliyor. Yani bunun anlamı aşırı derecede şiddet ve cinsellik içermesidir. Böyle bir kategoride ilk sıralarda yer almak gerçekten de zor. Ancak ilginç bir şekilde Mortal Kombat kırmızı bantlı olarak rekor kırdı.

Yeni Mortal Kombat filminin fragmanı büyük dikkat çekiyor

Yayınlanan fragman tam olarak 166 milyon kişi tarafından izlendi. Bugüne kadar böyle bir rekora yaklaşan sadece birkaç yapım oldu. Deadpool 2 ve Logan gibi filmler böyle bir rekor kırmaya fazlasıyla yaklaştı. Ancak istenilen başarı ne yazık ki elde edilemedi. Mortal Kombat ise tüm rekorları alt üst etti.

Yüksek oranda kan, şiddet, cinsellik gibi görüntülerin fazlasıyla yer aldığı bu fragmanda yeni bir rekor elde edildi. +18 kategorisinde ilk defa böyle bir izlenme başarısı yakalandı. İzlediğinizde muhtemelen sizin de aşina olduğunuz görüntüler ile karşılaşacağınızı söyleyebiliriz.

Fragman birçok kanalda kendisine yer buldu

Sosyal medya platformları üzerinden yayınlanan fragman her yerde trendlere oturmayı başardı. Bildiğiniz üzere bu seri çok fazla kanlı sahnelere sahip. Ayrıca dövüş ustalarının keyifle izlendiğini söyleyebiliriz. Genellikle bu seri düzenli olarak yeni bir film ile piyasaya çıkıyor ve benzer yoğunlukta talep görüyor. Bu yıl da aynısı olacak.

Hem oyunları hem de filmi bu kadar fazla sevilen çok az yapım olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyunlarda da sürekli yeni karakterlerin eklenmesi olayı daha heyecanlı hale getiriyor. Bu filmin fragmanını izledikten sonra düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Redmi AirDots 3 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu!

>> Sophos Intercept X ‘in Geleceği Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı