Samsung Galaxy S22 Ultra, aslında Note 22 Ultra modeli olarak karşımıza çıkabilir: İşte nedeni

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin, yeniden tasarlanmış bir Note 22 modeli olarak karşımıza çıkabileceğine dair sızıntılar mevcut. İşte yakında tanıtılması beklenen yeni modeller hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere Samsung’un Galaxy Note serisi uzun süredir tanıtılıyor. Bunun en büyük sebebi ise Note serisi ile özdeşleşmiş olan S Pen desteği. Samsung Galaxy S21 Ultra ve katlanabilir modeli olan Galaxy Fold cihazında S Pen desteğiniz sunduğu için Galaxy Note serisi ile özdeşleşen bu özelliğe artık daha kolay ulaşabiliyoruz. Bu yüzden yıllardır Samsung Galaxy Note serisine ait yeni bir model karşımıza çıkmıyor. Geçtiğimiz aylarda 2021 yılının sonlarına doğru Galaxy Note 22 modelin tanıtılacağını dair sızıntılar mevcuttu. Fakat ne yazık ki Galaxy Note 22 modelinin lansmanı bu yıl da gerçekleşmeyecek.

Yıllardır kullanıcıların Samsung Galaxy Note serisini tercih etmelerindeki en büyük neden Galaxy Note serisinde karşımıza çıkan kalemdi. Bu kalem sayesinde kullanıcılar gündelik işlerini rahatlıkla hallede biliyordu. Özellikle S Pen ve Samsung’un arayüzünde sunduğu S Pen destekli not alma uygulamaları Note serisinin kullanımını bir hayli kolaylaştırıyor. Fakat Samsung’un Galaxy Fold serisinde ve S22 Ultra modelinde sunduğu S Pen desteği ile birlikte Note serisine olan rağbet azaldı. Fakat yakında sunulması beklenen S22 serisi ile birlikte yeniden tasarlanmış bir Note modelini, S Serisinde görmemiz mümkün olabilir. İşte ayrıntılar.

Samsung Galaxy S22 Ultra, aslında Note 22 Ultra modeli olarak karşımıza çıkabilir: İşte nedeni

iPhone 13 serisi tanıtıldıktan sonra çoğu kullanıcı Samsung tarafından verilecek cevaba odaklandı. Sasmung’un ilgi gören Note serisi, iddialara göre S22 serisi ile karşımıza çıkacak olan herhangi bir modelde karşımıza çıkabilir. Güvenilir kaynaklar, bu modelin Galaxy S22 Ultra olabileceğini işaret ediyor.

Galaxy S22 Ultra

Özetle Samsung, her zaman olduğu gibi Galaxy S22 serisi modellerini piyasaya sürecek. Seri ile birlikte 3 model karşımıza çıkacak. Fakat bu modellerden Galaxy S22 Ultra versiyonu, Note 22 Ultra modelini temsil edecek. Hatta serinin diğer modellerinden farklı bir tasarım ile gelmesi de bekleniyor. Muhtemelen S22 Ultra modeli, tıpkı Note serisinde olduğu gibi S Pen yuvası ile kullanıcıların karşısına çıkacaktır.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy F52 5G Duyuruldu! 120Hz Ekran Ve Dahasını Sunuyor

>> Galaxy A11 Android 11 Güncellemesi Alıyor: Güncelleme Nasıl Aktif Hale Getirilecek


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here