Realme GT Neo 4 Piyasayı Sallamaya Geliyor: Şimdi iPhone 14 Düşünsün!

Realme GT Neo

Realme GT Neo 4 amiral gemisi modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte yakında tanıtılacak model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Son zamanlarda akıllı telefonlara farklı özelliklerin ve farklı teknolojilerin eklendiğini biliyoruz. Fakat bu özelliklerin sürdürülebilir olması kullanıcıların en temel amacı. Örneğin çok iyi fotoğraf çeken bir telefonun şarj ömrü çok kısa sürerse kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen bir model olacaktır. Bu yüzden çoğu teknolojinin uzun şarj ömrüne sahip bir telefondan geçeceğini söyleyebiliriz. Çoğu teknoloji devi, uzun süreli telefon kullanımının büyük bataryadan geçeceğini düşünerek devasa bataryaya sahip telefonlar ile karşımıza çıktı. Fakat bir telefonun büyük bataryaya sahip olması beraberinde dezavantajları getirdi. Genellikle büyük bataryalı telefonların, batarya dışındaki özelliklerinin pek de iyi olmadığını gözlemledik.

Son yıllarda ise büyük bataryadan ziyade hızlı şarj özelliğinin uzun süreli telefon kullanımı hususunda daha verimli olacağı saptandı. Yakında karşımıza çıkacak olan Realme GT Neo serisinin dördüncü modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Hızlı şarj konusunda rakiplerine meydan okuyacak modelin, piyasadaki en güçlü Android işlemcisi ile geleceği de ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Realme GT Neo 4 Piyasayı Sallamaya Geliyor: Şimdi iPhone 14 Düşünsün!

Realme GT Neo serisinin dördüncü modelini piyasaya sürecek. Serinin önceki modelleri, orta segmentin üst basamaklarına hitap eden modeller olarak karşımıza çıkıyordu. Serinin yeni modelinde ise GT Neo serisinin sınıf atladığını söyleyebiliriz. Çünkü artık Qualcomm imzalı Snapdragon 8+ Gen1 işlemcisine sahip bir model bizleri bekliyor. Ekran tarafında delikli panel tasarımına sahip olacak model 1.5K olarak tanımlayabileceğimiz, 1220p çözünürlük ile gelecek. Ayrıca bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağı da biliniyor.

Realme GT Neo

Hızlı şarj tarafında yine serinin önceki modellerinde olduğu gibi 100W’lık bir desteğin karşımıza çıkması bekleniyor. Henüz ortada net bir detay bulunmasa da Redmi K60 serisine rakip olarak görülüyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Google 250 Bin Dolarlık Hata Yaptı: Üstelik Uzun Süre Farkına Varmadı