OnePlus 11 Pro Geliyor: En Hızlı Şarj Olan Akıllı Telefon!

OnePlus 11 Pro

OnePlus 11 Pro hakkında birçok detay ortaya çıktı. İşte Andorid camiasının en hızlı şarj olan telefonu olarak anılacak yeni model hakkında tüm detaylar.

.

OnePlus markasının bir süredir ülkemize de hizmet verdiğini biliyoruz. Henüz tüm modellerini ülkemize getirmese de, bazı modelleri OnePlus garantili olarak karşımıza çıkıyor. Fakat yine de piyasadaki diğer markalar gibi model yelpazesinin geniş olduğunu söyleyemeyiz. Fakat her geçen yıl daha fazla model sunan bir marka olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus’ın 11 Pro modeli hakkında geçtiğimiz günlerde birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Fakat fiyatı ve tanıtım tarihi hakkında net bir detay bulunmuyordu. Sonunda yeni modelin render görüntülerinin yanı sıra teknik özellikleri ve tanıtım tarihine ait de ipuçları mevcut. Özellikle şarj tarafında rakiplerine meydan okuyacak modelin ‘Android camiasının en hızlı şarj olan telefonu’ olarak anılması bekleniyor. İşte markanın en güçlü modeli hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

OnePlus 11 Pro Geliyor: En Hızlı Şarj Olan Akıllı Telefon!

100W şarj cihazı ile kutudan çıkacak olan model, piyasadaki en hızlı şarj olan telefonlar arasında yer alacak .Ayrıca pil kapasitesinin de 5000 mAh olduğunu belirtelim. Fakat söz konusu modelin iddiası yalnızca pil ve şarjdan ibaret değil. Yani OnePlus 11 Pro, her kulvarda en iyisi olmayı amaçlıyor.

OnePlus 11 Pro

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntıları incelediğimizde, dairesel bir kamera kurulumunun bizleri karşıladığını görmekteyiz. Bu kamera kurulumda 3 adet lens ve 1 adet LED flaşın bizleri karşılayacağı da görülüyor. Fakat henüz tanıtımına aylar olmasına rağmen seriye ait tanıtılması beklenen en az iki modele ait de sızdırılan bir detay bulunmadığını belirtelim. Fakat kamera tasarımını incelediğimizde, diğer OnePlus modellerine benzemeyen bir yapıya sahip olduğunu da ekleyelim.

İşlemci tarafında ise Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile gelmesi bekleniyor. Söz konusu yonga setini kullanacak olan ilk akıllı telefonun OnePlus 11 Pro olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Fakat en güçlü akıllı telefonlar arasında OnePlus 11 Pro modelinin parmak ile gösterileceğini söyleyebiliriz.

İlgili Haberler

>> Google 250 Bin Dolarlık Hata Yaptı: Üstelik Uzun Süre Farkına Varmadı

. . . . .