Red Magic 8 Pro 6000 mAh Devasa Batarya İle Geliyor!

Red Magic 8 Pro

Red Magic 8 Pro modeli 6000 mAh pil ve 165W hızlı şarj desteği ile gündemde. İşte yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Red Magic 8 Pro modelinin 16 Aralık tarihinde tanıtılacağına dair birçok sıkıntı ortaya çıkmıştı. Fakat bilinmeyen nedenlerden dolayı söz konusu modelin lansmanı 26 Aralık tarihine ertelendi. Bu ertelenmenin sonrasında ise Red Magic 8 Pro modelinin teknik özelliklerini ve reklam afişlerinin ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle pil ve şarj tarafında rakiplerinin önüne geçmesi beklenen güçlü telefon hakkında işte tüm sızıntılar.

Red Magic 8 Pro 6000 mAh Devasa Batarya İle Geliyor!

Cihazın ilk olarak tasarım ayrıntılarını incelediğimiz zaman delikli ekran tasarımı ile geleceği düşünülüyor. Aynı zamanda söz konusu modelin ince çerçevelere sahip bir panel ile karşınıza çıkacağına dair de iddialar mevcut. Fakat henüz tasarım ayrıntıların ortaya çıkmadığını ve bu bilgilerin yalnızca iddialardan ibaret olduğunu belirtelim. Pil ve şarj tarafında ortaya çıkan sızıntılar gerçeği yansıtmakta.

Red Magic 8 Pro

Pil tarafında incelediğimiz detaylara göre Red Magic 8 Pro modelinin 6.000 mAh devasa batarya ile geleceğini belirtelim. Paylaşılan afişi incelediğimizde ise 6.000 mAh altında Red Magic 8 Pro modelinin tanıtım tarihi de gözüküyor. 26 Aralık tarihinde tanıtılacak olan modelin bataryasının, rakiplerine göre önde olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü yüksek batarya ömrü vadeden akıllı telefonlarda dahi 5.000 mAh bir pil bulunuyor. Bu yüzden Red Magic 8 Pro modelinin pili konusunda rakiplerinden önde olduğunu görüyoruz.

Red Magic 8 Pro

Şarj tarafında ise 165W hızlı şarj desteği karşımıza çıkacak. Bu da söz konusu modelin 14 dakikada %0’dan %100’e şarj olacağı anlamına geliyor. Bu adaptörün kutu içeriğinden çıkacağı da biliniyor. Adaptörün tasarım ayrıntılarını incelediğimizde ise iki tarafı USB-C olan kablo görüyoruz. Yayınlanan fragmanlara göre ise Red Magic 8 Pro modeli 47 saatlik bir pil ömrü sunacak. Tabii ki bu kullanıma bağlı olarak değişecektir. Hem kullanım ömrü tarafında hem de hızlı şarj konusunda öne geçen bir akıllı telefon olduğu için fiyatı uygun olduğu takdirde ilgi gören telefonlar arasında yer alacaktır: Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Honor X5 Piyasaya Sürüldü Bedavadan Biraz Pahalı!