Redmi Note 10 tanıtım tarihi belli oldu!

redmi note 10 camera
Google News Abone Ol

Redmi Note 10 serisinin, tanıtım tarihi resmi olarak onaylandı. Yakında tanıtılması beklenen serinin işte fiyatı ve özellikleri.

Xiaomi’nin alt markası Redmi, uygun fiyatlı modelleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Daha çok fiyat performans ürünleri ile gündeme gelen Redmi’nin sevilen serisi ile ilgili yeni ayrıntılar geldi. Ülkemizde en çok tercih edilen serilerden biri olan Redmi Note serisinin yeni modeli Redmi Note 10 modelinin tanıtım tarihi belli oldu. Ülkemizde en çok satılan modellerden biri haline gelen Redmi Note 8 ve Note 9 modellerine bir yenisi daha eklenmek üzere. Yeni modelin ülkemizde de satılması bekleniyor. İşte Redmi Note 10 serisi hakkında tüm detaylar.

Redmi Note 10, 4 Mart’ta tanıtılacak

Redmi’nin Hindistan hesabı tarafından Twitter’da paylaşılana göre, Note 10, 4 Mart‘ta tanıtılacak. Tanıtımına sayılı günler kalan yeni modelin bir hayli ilgi göreceği düşünülüyor. İlk olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek model, haftalar sonra Türkiye’ye de giriş yapacaktır.

Redmi Note 10

Redmi Note 10‘un ilk olarak Güney Asya ülkelerinde tanıtılması bekleniyor. Diğer ülkelerde satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil. Fakat büyük ihtimalle ülkemizde satışa sunulmayacak. FCC’de ortaya çıkan belgelerde cihazın 4G desteğine sahip olduğu  görülüyor. 5G versiyonunun da yanına eklenip eklenmeyeceği henüz belli değil.

Redmi Note 10

Yeni model, ortaya çıkan belgelere göre, Android 11 ile kutudan çıkacak ve MIUI 12 arayüzüne sahip olacak. Bununla beraber yeni cihazın, 6 GB / 64 GB6 GB / 128 GB ve 8 GB + 128 GB RAM ve dahili depolama seçenekleri ile tüketicilerin karşısına çıkacak.

Cihazın teknik özellikleri hakkında bilinenler ne yazık ki kısıtlı. Büyük ihtimal ile uygun fiyatlı bir cihaz olacaktır. Ülkemizde fiyat performans cihazlarına olan ilgi bir hayli yüksek olduğundan, ülkemizde satıldığı takdirde ilgi odağı haline gelecektir. Zaten Redmi Note serisi, ülkemizde en çok ilgi gören serilerin arasında yer alıyor. Uygun fiyata yüksek performans sunması, bu durumun en büyük sebeplerinden bir tanesi. Bakalım Redmi Note 10 modelinde de beklenilen ilgi sağlanabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

İlgili Haberler

>> Android 12 ve MIUI 13 güncellemesini alacak Xiaomi telefonlar

>> MIUI 12.5 hangi modellere gelecek: İşte paylaşılan yeni liste!


CEVAP VER