Samsung Bu Cihaza Güncelleme Getirdi: Android 12 Güncellemesi Geldi

Samsung cihazı Android 12

Samsung bu cihaza güncelleme getirerek önemli bir yükseltmeye imza atmış oldu. Hadi gelin hem cihaza hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Android akıllı telefonlar içerisinde orta sınıf olarak değerlendirilen bir Samsung cihazı güncelleme aldı. Böylece teknoloji devi çok daha fazla akıllı telefon modeline bu güncellemeyi sunmuş oldu. Konuyla ilgili ortaya çıkan son detaylara göre One UI 4.1 desteği artık çok daha fazla modele geliyor.

Akıllı telefonlarda artık kamera ve diğer bazı donanım özellikleri büyük öneme sahip. Fakat güncellemeler en az onlar kadar önemli. Herhangi bir marka için ön plana çıkmanın en garanti yolu çok fazla güncelleme sunmaktır. Ayrıca eski ve orta modellere güncelleme sunan akıllı telefon devleri daha fazla ön plana çıkabiliyor.

Samsung bu cihaza güncelleme iletti

Samsung Galaxy A52 modeli güncelleme alan akıllı telefonlar içerisinde yer alacak. Bu cihaz şimdi de 4G modeli için güncelleme kazandı. A serisi modellerine güncelleme sunan Samsung böylece rakipleri ile daha fazla mücadele etme olanağı kazandı.

Samsung bu cihaza güncelleme

Yeni gelen güncelleme ile birlikte galeri uygulamasına bazı düzenleme araçları getirildi. Ayrıca Samsung bazı optimizasyon problemlerini çözdü. En azından şirket böyle bir fikre sahip. Samsung Galaxy A52 cihazının özelliklerine baktığımızda ise bir hayli önemli detayların olduğunu görüyoruz. Mesela bu cihazda Snapdragon 750G kullanıldı.

Samsung Galaxy A52 modeli ön planda

Orta sınıf bir akıllı telefon olarak görülen bu model 64 megapiksel ana kamera performansı sunuyor. Ayrıca ultra geniş açılı kamerası 12 megapiksel boyutunda. Tüm bunlara ek olarak 5 megapiksel makro kamera ve 5 megapiksel derinlik sensörü bulunuyor.

Samsung tarafından geliştirilen ve büyük bir beğeni kazanmayı başaran bu cihazın Android 13 alıp almayacağı ise henüz tam olarak bilinmiyor. Şirket tarafından konuyla ilgili net bir açıklama yapılmadı. Ancak yeni Android güncellemelerinin daha fazla cihaza gönderileceği neredeyse kesin diyebiliriz.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy M53 5G Duyuruldu: 120 Hz Ekran Ve Daha Fazlası!

>> Samsung 512 GB RAM İle Geliyor: Yeni Teknoloji Geliştirildi