Samsung Galaxy A73 İncecik Çerçeveler İle Görüldü: İşte O Tasarım!

Galaxy A serisi

Ülkemizde de satışa sunulması beklenen Samsung Galaxy A73 modelinin tasarım görüntüleri ortaya çıktı. İşte incecik çerçeveler ile bizleri karşılayacak olan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung’un her bütçeden piyasaya sürdüğü akıllı telefonları ile en çok ilgi gören marka olduğunu söyleyebiliriz. Hatta yıllardır akıllı telefon tarafındaki pazar payı liderliğini koruyor. Ülkemizde dolar kurunun artması ile birlikte genellikle uygun fiyatlı modellere olan ilgi arttı. Hal böyle olunca amiral gemisi modelleri tercih etmek yerine orta segmentin üst basamaklarına uzanan akıllı telefon modelleri daha çok ilgi görür oldu. Samsung’un  A serisine ait sunduğu modeller ise hem giriş segment hem de orta-üst segmente hitap eden modelleri olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy A73 İncecik Çerçeveler İle Görüldü: İşte O Tasarım!

Galaxy A73

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy A73 modeline ilişkin bazı teknik sızıntılar gerçekleşmişti. Fakat yeni modelin tasarım detaylarına ait herhangi bir sızıntı bulunmuyordu. Yakın tarihte sızdırılan render görüntülerini incelediğimizde Galaxy A73 modelinin çok ince çerçeveler ile bizleri karşılığını görmekteyiz. A serisine ait diğer modelleri incelediğimizde bu kadar ince bir ekran tasarımı bizleri karşılamıyordu. Fakat Galaxy A73 modelini bu kadar ince bir çerçeveye sahip bir model ile bizleri karşılıyor olması, akıllı telefonun son derece şık durmasındaki en büyük etken olmuş diyebiliriz. Ayrıca bu ekranın AMOLED bir panel olacağı da biliniyor.

Samsung’un geçtiğimiz aylarda  gerçekleştirmiş olduğum UnPacked etkinliğinde Samsung Galaxy A serisine ait tüm modellerin tanıtılması bekleniyordu. Fakat ne yazık ki bu yıl düzenlenen iki UnPacked etkinliğinde de Samsung Galaxy A serisine ait herhangi bir model karşımıza çıkmadı. İddialara göre önümüzdeki 3-4 hafta içerisinde Samsung Galaxy A serisine ait 3 farklı model karşımıza çıkacak. Bu modeller Samsung Galaxy A33, A53 ve A73 olacak. Tabii ki henüz yeni modellerin ülkemizde geleceğine dair resmi bir açıklama bulunmuyor. Fakat A serisine ait sunulan serinin önceki 3 model, ülkemize de giriş ş. Muhtemelen A33 A53 ve A73 üçlüsü de ülkemize gelecektir. Önümüzdeki günlerde yeni modellerinin tanıtım tarihine ilişkin yeni sızıntılar gerçekleşecektir. Takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Apple’ın Yeni Mouse ‘u Magic Mouse, Hayal Kırıklığı Yarattı

>> Xiaomi 12 Ultra ‘dan Heyecan Verici Yeni Detay!