Samsung Galaxy Buds2 Beklenen Renk Seçeneği İle Geldi!

Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 modeli, uzun süredir beklenen renk seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Ayrıca Türkiye’ye de giriş yapması bekleniyor. İşte detaylar.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda giyilebilir teknoloji ürünlerinde yeni teknolojiler karşımıza çıkıyor. Örneğin geçtiğimiz aylarda gerçekleşen MMWC2022 etkinliğinde Huawei tarafından tansiyon ölçen akıllı saat geliştirilmişti. Hatta söz konusu modelin önümüzdeki aylarda Türkiye’ye geleceği de biliniyor. Samsung’un ise geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Buds 2 modelini piyasaya sürdüğünü biliyoruz. Söz konusu model, ülkemizde ortalama 900-1000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip. Ayrıca cihazın farklı renk seçeneklerinin de bulunduğunu belirtelim. Cihaz, beyaz, mor, siyah ve yeşil renk seçeneği ile satışta. Fakat bu modellerin, ‘case’ olarak adlandırdığımız kutu kısmı beyaz renge sahip. Yani her ne kadar farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor olsa da, dış tarafı beyaz.

Kullanıcılar tarafından uzun süredir siyah kablosuz kulaklık bekleniyordu. Samsung, Galaxy Buds 2 modelinde karşımıza çıkardığı siyah renk seçeneğinde bile dış kutu beyaz renkte. Bu yüzden siyah kutuya sahip bir model kullanıcıların en çok talep ettiği konulardan biriydi. Fakat yakında Türkiye’ye gelmesi beklenen Buds2 modeli, siyah kutulu renk seçeneği ile geliyor. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen model hakkında tüm detaylar.

Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 Beklenen Renk Seçeneği İle Geldi!

Galaxy Buds2

Galaxy Buds2 modelinin bazı ülkelerde tanıtıldığını duyurdu. Ayrıca Samsung’un web siteinde, bazı ülkelerde satışa sunuldu. Fakat Galaxy Buds 2 modelinin siyah versiyonu için www.samsung.com.tr resmi web sitesine baktığımızda, siyah renk seçeneğini göremiyor. Siteyi incelediğimizde zaman, söz konusu modelin siyah versiyonunu görmekteyiz Fakat bu modelin görsellerine baktığımızda, kutu kısmının yine beyaz olduğu görülüyor.

Galaxy Buds2

Bu yüzden Türkiye’ye henüz siyah kutulu Buds 2 modelinin girşi yapmadığını belirtelim. Önümüzdeki günlerde Buds2 modelinin siyah Case’e sahip versiyonunun, Türkiye’ye giriş yapıp yapmayacağına dair yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Fiyat tarafına baktığımızda ise, serinin, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında piyasaya sürülen fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Yani Türkiye’de ortalama olarak 900-1000 TL’lik fiyat etiketine sahip olacağını söyleyebiliriz. Önümüzdeki günlerde daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Redmi Note 12 Serisi Orta Segmentte Fark Yaratacak!

>> AnTuTu Nisan Ayının En Güçlü Akıllı Telefonlarını Açıkladı!