Redmi Note 12 Serisi Orta Segmentte Fark Yaratacak!

Redmi Note 12

Türkiye’ye de gelecek Redmi Note 12 serisi hakkında heyecanlandıran detaylar ortaya çıktı. İşte yeni seri hakkında tüm sızıntılar.

Ülkemizde uygun fiyatlı akıllı telefonlar, sıklıkla tercih ediliyor. Genellikle Redmi Note serisi modelleri, de fiyat performans odaklı uygun fiyatlı akıllı telefonlara en büyük örneklerden biri. Çünkü hem işlemci, kamera gibi konularda, rakiplerine meydan okuyacak özellikler ile karşımıza çıkarken, hem de bu özellikleri piyasadaki benzer özelliklere sahip modellere göre daha ucuza satışa sunuyor. Önümüzdeki dönemde tanıtılması beklenen Redmi Note 12 serisi hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte ülkemize de geleceğine kesin gözüyle bakılan yeni modeller hakkında tüm ayrıntılar.

Redmi Note 12 Serisi Orta Segmentte Fark Yaratacak!

Çin sosyal medya platformu olan Weibo’da, Redmi CEO’su Lu Weibing, Redmi N­ote 12 serisi hakkında tanıtımın yakın tarihte olacağına dair görsel paylaştı. Ayrıca cihazn, Redmi Note 11 serisinden çok daha güçlü olacağını da açıkladı. Tabii ki bu durum, yeni modellerin fiyatlarına etki  edecek mi, henüz belirsiz. Çünkü genellikle uygun fiyatlı akıllı telefonların, işlemcisi de orta segment olduğu için, fiyat konusunda kullanıcıları üzmüyor. Eğer Redmi Note 12 serisi, geçtiğimiz yılın amiral gemisi modellerinde kullanılan işlemciler ile karşımıza çıkarsa, fiyat tarafında kullanıcıları üzebilir.

Redmi Note 12

İddialara göre 2022’nin ilk yarısında ‘performans odaklı’ Redmi No­te 12 serisi lansmanı düzenlenecek. Tabii ki bu lansman sonrasında yeni modellerin Türkiye’ye geleceği tarih de belli olacaktır. CEO tarafından yapılacak açıklamaya göre Redmi Note 11 serisi ile kıyasladığımızda, yeni serinin güç tarafında, çok daha iyi olacağını yineledi. Aynı zamanda bu açıklamalarında ‘modaya uygun ‘ ibaresi de dikkat çekti.

İddialara göre önümüzdeki haftalarda gerçekleşmesi beklenen lansmanda, Red­mi Note 12, Redmi N­ote 11T, Redmi No­te 12X gibi modellerin kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Bu modellerin yanıs ıra Red­mi Note 12 Pro gibi, serinin en güçlü modeli de, yine piyasadaki cihazlara göre daha güçlü olacak: Önümüzdeki günlerde Redmi’nin yeni serisi hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> 2022 Yılında Bu Kriptolar Uzaya Uçabilir: Beklenti Çok Büyük,

>> Xiaomi 12T Pro İşlemci Tarafında En Güçlüsü Olacak: iPhone’cular Üzgün!