Samsung Galaxy F13 En Uygun Telefon Olabilir!

Galaxy F13

Samsung Galaxy F13 modeli hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen yeni model hakkında detaylar.

.

Ülkemizde giriş segment akıllı telefonlar, sıklıkla tercih ediliyor. Akıllı telefonların, döviz kuru değerlerinden dolayı fiyatlarının yükselmesi, insanların daha uygun fiyatlı telefonlara yönelmesindeki en büyük etken oldu. Hal böyle olunca, giriş segment akıllı telefonlar, daha çok satılmakta. Ülkemizde Samsung tarafından satışa sunulan Galaxy A12 modelinin giriş segmentte tercih edilen modeller arasında olduğunu söyleyebiliriz. Serinin yalnızca Hindistan’da satılan versiyonu Galaxy F13 ise, yine benzer özelliklere sahip akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca F13 modelinin de A12 ile hemen hemen benzer fiyat etiketi ile karşımıza çıktığı için, Türkiye’de satılmasa dahi, yeni A serisi modellerinin fiyatı için bilgi verir nitelikte.

Söz konusu model, geçtiğimiz haftalarda GeekBench listelerinde ortaya çıkmıştı. Bazı teknik özelliklerine sahip olduğumuz modelin, reklam görselleri de sizlerle. Uygun fiyata satılacak olan cihaz, piyasada giriş segmentte rakipsiz olarak anılabilir. İşte tasarım detayları da ortaya çıkan Samsung Galaxy F13 hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy F13 En Uygun Telefon Olabilir!

Galaxy F13

Flipkart tarafından asılan afişi incelediğimizde ön tarafında delikli ekran tasarımı, arka tarafında ise dikey konumlandırılmış üçlü kamera kurulumu ile gelen bir  model olduğunu görmekteyiz. Genellikle giriş segment olarak satışa sunulan akıllı telefon modellerinde, en fazla iki adet arka kamera bulunuyordu. Fakat Samsung, Galaxy F13 modelinde üç adet arka kamera yerleştirmeyi tercih etmiş. Bu da söz konusu modeli rakiplerinden bir adım öne taşıyabilir.

Exynos 850 yongasına sahip olacak model, bu işlemciyi 4 GB RAM ile destekliyor. Android 12 tabanlı One UI 4.1 ile kutudan çıkacağı da kesinleşti. Depolama tarafında ise 64 GB ve 128 GB dahili depolama seçeneklerinin bizlere sunulacağı da biliniyor. Galaxy F13 modelinin damla çentikli ekran tasarımının ise 6.6 inç boyutunda ve HD+ çözünürlüğünde olduğunu da belirtelim. Arka kameraları ise 50+5+2 MP olarak sıralanmış durumda.

İlgili Haberler

>> Xiaomi Telefonlarını Hızlandırmak Tahmin Ettiğinizden Daha Kolay

>> 6000 TL Altı Akıllı Telefonlar: Bu Fiyata Başka Telefon Yok

. . . .