Samsung Galaxy A04 Uygun Fiyattan Satılacak: İşte İlk Özellikler!

Galaxy M04

Samsung Galaxy A04 modeli bazı sertifikasyon kuruluşlarında görüldü. İşte uygun fiyata satılacak yeni model hakkında tüm detaylar.

Bildiğiniz üzere Galaxy Samsung A0 serisi, genellikle giriş segment akıllı telefon olarak karşımıza. Çıkıyor. Söz konusu seri, uygun fiyata satışa sunulduğu için ülkemizde de ilgi gören akıllı telefon serileri arasında yer alıyor. Çünkü son zamanlarda artmakta olan dolar kuru sebebiyle bütün teknolojik ürünlerin fiyatının arttığını söyleyebiliriz. Bu yüzden akıllı telefon tarafında da fiyatlar uçmuş durumda. Galaxy A0 serisi ise uygun fiyatlı akıllı telefon serisi olduğu için tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. Yakında tanıtılması beklenen Galaxy A04 hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte giriş segment bir akıllı telelfon olarak satılacak ve Türkiye’ye de gelecek yeni Samsung modeli hakkında ortaya çıkan ilk ayrıntılar.

Samsung Galaxy A04 Uygun Fiyattan Satılacak: İşte İlk Özellikler!

Galaxy A04

Geçtiğimiz günlerde seriye ait Samsung Galaxy A04s modeli ile alakalı bazı detaylar gün yüzüne çıkmıştı. Uygun fiyata satışa sunulacak olan giriş seviyesi modelin, tasarımı ve bazı teknik özellikleri belli olmuştu. Galaxy A04 modeline ait bazı detayların ortaya çıkması ile artık yeni serinin tanıtmına kısa bir süre kaldığını söyleyebiliriz. Söz konusu modelin henüz tasarım detayları hakkında ortaya çıkan bir görsel bulunmamış olsa da, bazı teknik özellikleri ortaya çıkmış durumda.

Wi-Fi Alliance veri tabanında sızdırılan model, SM-A045F/DS model numarası ile geliyor. Bununla beraber ortaya çıkan detayları incelediğimizde, sızdırılan siteden de anlaşılacağı üzere, bazı Wi-Fi özelliklerinin ortaya çıktığını görmekteyiz. Söz konusu model, çift bantlı Wi-Fi sistemi ile geliyor. Bununla beraber cihazın One UI 4 tabanlı Android 12 işletim sistemi ile geleceği de ortaya çıkmış durumda.

A04s ve A04 modellerinin geçtiğimiz haftalarda GeekBench listelerinde ortaya çıktığını biliyoruz. Artık yeni modellerin tanıtımına haftalar kaldığını söyleyebiliriz. Giriş seviyesi bri model olduğu için Türkiye’ye de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Huawei Enjoy 50 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

>> Google Android 12 İçin İptal Kararı Verdi: Herkesi Şaşırttı