Samsung Galaxy Fit 3 Yakında Geliyor: Mi Band’a Büyük Rakip!

Galaxy Fit 3

Samsung Galaxy Fit 3 akıllı bileklik modeli yakında tanıtılacak. İşte Türkiye’de de satışa sunulacak yeni model hakkında tüm ayrıntılar.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin ülkemize bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle akıllı saat ve akıllı bileklik tarafında ülkemizde Çinli markaların hakim olduğu biliniyor. Akıllı bileklikler, akıllı saatlere göre ülkemizde daha çok tercih ediliyor. Akıllı bileklik tarafında Galaxy Fit serisi ile bilinen Samsung’un uygun fiyatlı akıllı bileklikler ile karşımıza çıktığını belirtelim. Söz konusu serinin yeni modeli ise yolda. Teknik özellikleri belli olan modelin, tasarım detayları ve fiyatı da sızdırılmış durumda. İşte tanıtım tarihi de ortaya çıkan Türkiye’ye gelecek Galaxy Fit 3 hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Fit 3 Yakında Geliyor: Mi Band’a Büyük Rakip!

Serinin önceki modeli Galaxy Fit 2, Eylül 2020’de Galaxy Tab A7 modeli ile duyurulmuştu. Söz konusu markanın 2021 yılında üretilen herhangi bir akıllı bileklik modelinin olmadığını belirtelim. Fakat pil ömrü ve kullanılabilirlik tarafında daha kompakt cihazlar olduğu için, son zamanlarda akıllı saatler kadar tercih edildiğini biliyoruz. Samsung ise serinin yeni modeli için kolları sıvamış durumda. Serinin yeni modeli bir yıl geçen aranın ardından 2022 yılının sonlarına doğru kullanıcıların karşısına çıkacak.

Galaxy Fit 3

Cihazın ilk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde, alışık olduğumuz bir akıllı bileklik tasarımının bizleri karşıladığını söyleyebiliriz. Ayrıca söz konusu modelin, Avrupa’da 50 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip olacağı da kesinleşmiş durumda. Samsung halihazırda ülkemizde resmî olarak hizmet veren ve her fiyat segmentine ait modellerini Türkiye’ye getirdiğini bildiğimiz bir marka olduğu için, Galaxy Fit 3 modelinin de Türkiye’ye geleceğine kesin gözüyle bakılıyor. Fiyat tarafına baktığımızda ise, piyasadaki diğer akıllı bileklikler ile hemen hemen aynı fiyata sahip.

Ortalama 1 inçlik bir ekran ile gelen modelin pil tarafında 14-15 günlük bir kullanım ile karşımıza çıktığını söyleyebiliriz. İddialara göre serinin yeni modelinde yerleşik bir GPS ve SpO2 sensörü bulunacak. Fakat henüz bu bilgiler için kesinlik söz konusu değil. Önümüzdeki günlerde Galaxy Fit 3 hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Huawei Watch Fit 2 Akıllı Saat İnceleme: Yeni Yaz Arkadaşınız

>> Google Çalışanı Yapay Zeka Hakkında Açıklama Yaptı İşten Kovuldu