Samsung Galaxy M13 5G Piyasadaki En Ucuz 5G Telefon Olabilir!

Galaxy M13 5G

Samsung Galaxy M13 5G hakkında yeni ayrıntılar belli oldu. İşte Samsung’un uygun fiyatlı 5G destekli akıllı telefonu hakkında ayrıntılar.

Samsung’un, 5G destekli akıllı telefonlar için birçok yatırımının olduğunu biliyoruz. Son zamanlarda dolar kurunun artması ile birlikte uygun fiyatlı 5G telefonlara olan ilgi bir ahyli arttı. Samsung’un ise bazı akıllı telefon serilerinin temel amacı, söz konusu 5G destekli akıllı telefonları uygun fiyata sunmak. Galaxy M serisinin de, uygun fiyata 5G akıllı telefonların satışa sunulduğu Samsung Galaxy serisi olduğunu söyleyebiliriz. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy M13 5G, bazı sertifikasyon sitelerinde görüldü. İşte Türkiye’ye de gelmesi beklenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy M13 5G Piyasadaki En Ucuz 5G Telefon Olabilir!

Samsung’un resmî web sitesinde SM-M135F/DSN model numarası ile görülen, Samsung Galaxy M13 5G hakkında temel bilgilere sahibiz. İlk olarak Samsung’un İrlanda web sitesinde yer alan model, daha sonrasında ise kısa bir süre İngiltere web sitesinde de görüldü. Cihazın model numarası belli olmasına rağmen, cihaz hakkında henüz fazla bir bilgimiz yok. Tasarımsal olarak bazı detaylara sahip olsak da, teknik tarafta bilgilerimizin kısıtlı olduğunu belirtelim.

Galaxy M13 5G

Ortaya çıkan tasarım detaylarını incelediğimizde, serinin önceki modellerine benzer bir tasarım anlayışının hakim olduğunu görmekteyiz. İkili kamera kurulumu ile gelen modelin, çerçeve tarafında de, selefinden ince olduğu görülüyor. Tasarım olarak ortaya çıkan detaylar, kısıtlı.

Galaxy M13 5G

Bluetooth SIG sertifikası, Galaxy M13 5G modelinin, Bluetooth 5.0 bağlantısını desteklediğini ve sızdırılan görüntülerin arkada çift kamera kurulumu gösterdiğini ortaya koydu. Fakat teknik özellik tarafında daha fazla ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor. Samsung’un, uygun fiyatlı 5G telefon konusunda farklı çalışmalara imza attığını biliyoruz. Bu yüzden M13 5G modelin, piyasadaki benzer özelliklere sahip 5G destekli akıllı telefonlardan daha uygun fiyata sahip olacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde, Türkiye’ye de giriş yapacağına kesin gözüyle bakılan yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler

>> Yeni iOS 15.5 İndir: Yeni Güncelleme Birçok Yenilik Getiriyor

>> Bill Gates Aşılara Çip Konulması Hakkında Konuştu: Herkesi Çipledi Mi?