Bill Gates Aşılara Çip Konulması Hakkında Konuştu: Herkesi Çipledi Mi?

Bill Gates aşılara çip

Bill Gates aşılara çip konulması hakkında bazı açıklamalar yaptı. Bu açıklamalara baktığımızda kendisinin durumu gülünç bulduğunu görüyoruz.

Bill Gates özellikle son dönemlerde çok fazla gündeme geliyor. Neredeyse Microsoft dışında her konuda gündemin merkezinde yer alıyor. Özellikle şu sıralar aşılara çip yerleştirilmesi ile ilgili kendisi hedef tahtasında. Konu ile ilgili bazı açıklamalara yer veren Bill Gates duruma güldüğünü belirtti.

Yapılan bir röportajda konuşan Bill Gates koronavirüs aşılarına çip yerleştirdiği iddiaları ile ilgili “buna gülmem gerek” ifadesine yer verdi. Kendisi bazı açıklamaların eğlenceli olduğunu fakat bu iddiaların nasıl ortaya çıktığını bilmediğini belirtti. Ayrıca insanların aşı olmasını engellemek için ideal bir yöntem olduğunu söyledi.

Bill Gates aşılara çip yerleştirdi iddiaları komplocuların gündeminde

Microsoft kurucusu ve dünyanın en önemli girişimcileri içerisinde yer alan Bill Gates aşılara mikroçip yerleştirme konusunda bir çalışması olmadığını belirtti. Hatta bunu daha da ileriye taşıyarak “insanları neden takip edeyim” diyerek güldü. Ayrıca kendisi bile bu tür iddiaların nasıl ortaya çıktığını bilmiyor.

Bill Gates aşılara çip

Komplo teorisyenlerinin en sevdiği isim olarak ön plana çıkan Bill Gates aslına bakacak olursak durumdan pek haberdar değil gibi görünüyor. Komplocular onun aşılara çip yerleştirdiğini ve böylece insanları kontrol etmek istediğini söylüyor. Bu sayede hem daha fazla para kazanacak hem de toplumsal bir güç elde edecek.

Bill Gates bazı kötü kişilere işaret etti.

Konu ile ilgili açıklamalar yapan Bill Gates bazı kötü kişilerin bu tür iddiaları ortaya attığını belirtti. Microsoft kurucusu bu kötü kişilerin kim olduğunu net olarak açıklamadı. Ancak bazılarının aşı olmayı engellemek için bu tür iddialar ortaya attığını düşünüyor.

Aslına bakacak olursak Bill Gates ile ilgili iddialar hiç mantıklı değil. Kendisi muhtemelen bu iddialara her seferinde gülüyordur. Yine de komplo teorisyenleri bir türlü boş durmuyor. Muhtemelen daha ilginç iddialar ile gündeme gelecekler.

İlgili Haberler:

>> Microsoft Hacker Grupları İle Savaşmaya Devam Ediyor: Alan Adları Ele Geçirildi

>> Microsoft Windows Açıklaması Kafaları Fena Karıştırdı