Samsung Galaxy S22 serisinin piyasaya sürülme tarihi ertelenmiş olabilir: İşte nedeni

Samsung Galaxy S22 Ultra Kamera Yetenekleri Belli Oluyor
Samsung Galaxy S22 serisinin piyasaya sürülme tarihinin ertelendiğine ilişkin sızıntılar mevcut. İşte ortaya çıkan tüm detaylar.
Samsung’un amiral gemisi S serisinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle en son piyasaya sürülen amiral gemisi S21 serisinin Snapdragon 888 işlemciye sahip olması, söz konusu modellerin tercih edilmesinde en büyük etken oldu. Çünkü halihazırda en güçlü Android işlemcisinin Snapdragon 888 ve 888 Plus yonga setleri olduğunu söyleyebiliriz. Yakında tanıtılacak olan Galaxy S22 serisi hakkında birçok bilgi bugüne kadar paylaşmıştık. Bugün serinin tanıtım tarihinin gecikebileceğine dair sızıntılar ortaya çıktı. İşte Samsung’un amiral gemisi serisi modellerinin tanıtımının ertelenmesi hakkında ortaya çıkan söylentiler.

Samsung Galaxy S22 serisinin piyasaya sürülme tarihi ertelenmiş olabilir: İşte nedeni

Samsung Galaxy S22

Son zamanlarda Samsung Galaxy S21 FE modelinin yakın tarihte karşımıza çıkmayacağına dair birçok açıklama paylaşmıştık. S21 FE serisinin tanıtımının sürekli ertelenmesinin en temel sebebi ise çip sıkıntısı idi. Galaxy S22 serisinde de benzer bir konunun söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Yani tıpkı S21 FE modelinde olduğu gibi, tanıtımlarının sürekli ertelenme ihtimalleri de mevcut.
Samsung Galaxy S22 serisinin Ocak ayında tanıtılması bekleniyordu. Fakat ortaya çıkan ayrıntıları incelediğimizde, Dünya’da yaşanan çip sıkıntısı nedeni ile söz konusu modellerin yakın tarihte karşımıza çıkmayacağı düşünülüyor. Güvenilir kaynaklar Galaxy S22 modellerinin Şubat ayında karşımıza çıkacağını umuyor. Tabii ki bu tarihin daha da ertelenme veya tarihin geri çekilme ihtimali de var.
Fakat güvenilir kaynaklar, söz konusu modelin Ocak veya Şubat ayında tanıtılacağını iddia ediyor. Bu tarihten daha erken veya daha geç tanıtımın olmayacağı biliniyor. Bununla beraber söz konusu seri ile birlikte Samsung Galaxy S21 FE modelinin de tanıtılacağına dair iddialar mevcut. Fakat o modelin tanıtım ihtimali de henüz kesin değil.
Önümüzdeki haftalarda ülkemizde de satışa sunulması beklenen amiral g
isi serisi hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.
İlgili Haberler