Xiaomi 12 ilginç kamera tasarımıyla kanlı canlı görüntülendi!

Xiaomi 12

Xiaomi 12 modelinin tasarım görselleri ortaya çıktı. İşte kanlı canlı görüntülenen yeni model hakkında ortaya çıkan tüm detaylar.

Geçtiğimiz yılın son aylarında tanıtılan, Xiaomi’nin amiral gemisi akıllı telefon serisi olan Mi 11‘in, 7 aydır hala en beğenilen modeller arasında yer aldığını belirtelim. Özellikle Mi 11 Ultra modelinin, kamera anlamında bu yılın en çok beğenilen kameraya sahip telefonlar arasında yer aldığı da biliniyor. Ülkemizde seriye ait yalnızca iki modelin satışa sunulduğunu belirtelim. Xiaomi Mi 11, yalnızca iki satıcıda 9.000-10.000 TL civarı bir ücret ile satılırken, serinin uygun fiyatlı modeli Mi 11 Lite ise, ortalama olan 3.900 TL gibi bir fiyattan kullanıcıların beğenisine sunuldu. Seriye ait diğer modelleri ülkemizde göremememize rağmen, serinin bir sonraki modelleri hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Performans anlamında en güçlü modeller arasında yer almayı hedefleyen Xiaomi 12 serisinde kullanılacak olan işlemci, Qualcomm tarafından geldi. Ayrıca yeni modelin kameraları hakkında da yeni detaylar ortaya çıktı. İşte tasarım görselleri sızdırılan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Xiaomi 12

Xiaomi 12 ilginç kamera tasarımıyla kanlı canlı görüntülendi!

Xiaomi 12

Sızıntıcı Mukul Sharma tarafından ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, beklenen Xiaomi 12 modelinin elde kullanılırken görmekteyiz. Söz konusu model hakkında gözümüze çarpan ilk detaylara baktığımızda ise, normal telefonlardan biraz daha uzun bir yapıya sahip olduğu görülüyor. Fakat Mukul Sharma’nın paylaştığı görsele göre söz konusu model tek el kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşatmıyor gibi görünüyor. Bununla beraber yeni cihaz hakkında gözümüze çarpan en büyük detay ise, kavisli bir ekrana sahip bir cihaz olarak karşımıza çıkacak. Yeni cihaz hakkında böylesine ayrıntılar sızdırıldığı günlerde, yeni modelin tanıtımının yakın olduğu tahmin ediliyor.

Xiaomi 12

Ayrıca yeni cihazın yalnızca tasarım görsellerinin bilinmediğini belirtelim. Xiaomi 12 modeli hakkında sızdırılan teknik özellikler de mevcut. 4 nm üretim sürecinden geçecek Qualcomm imzalı Snapdragon 898 işlemcisine sahip olacak model. 12 GB RAM ile kullanıcıların beğenisine sunulacak. bununla beraber 512 GB dahili depolama alanına sahip olması da bekleniyor.

İlgili Haberler