The Witcher 2. Sezon Fragmanı Sonunda Yayınlandı (Video)

Netflix fiyatlarına indirim

The Witcher 2. Sezon fragmanı büyük bir merakla bekleniyordu. Tüm dünyada merakla beklenen yeni sezon sonunda fragman olarak yayınlandı. Hadi gelin konu ile ilgili merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Netflix tarafından yayınlanan projelere bakıldığında büyük bir ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Kimleri aksiyon kategorisinde dikkat çekmeyi başarırken bazıları ise daha çok sürrealist öğeler ile ön plana çıkıyor. The Witcher ise fantastik bir yapım olarak savaş ve korkunun bir araya geldiği nadir dizilerden birisi.

Bu dizinin ilk sezonunda sonra herkes merakla ikinciyi bekledi. 2019 yılının sonlarında yayınlanan dizinin ilk sezonunun hemen sonrasında fazlasıyla beğeni topladığını görüyoruz. Hemen ardından büyük bir sessizlik ortaya çıktı. Şimdi ise bu sessizlik bir fragman ile bozuldu. Fragmana baktığımızda bol aksiyon olduğunu görüyoruz.

The Witcher 2. Sezon fragmanı büyük heyecan yarattı

Yeni sezona baktığımızda savaşlar, büyüler ve canavarlar bizleri karşılıyor. Özellikle çok fazla aksiyon sahnesinin yer alması bu diziyi çekici hale getiriyor. Ayrıca iyi tasarlanmış dövüş sahnesi yine dikkat çeken öğeler arasında.

Yennefer’ın ortadan kaybolmasıyla biten 1. Sezon biraz hayal kırıklığı yaratmıştı. Şimdi ise onun geri döndüğünü görüyoruz. Netflix platformunda yayınlanacak olan bu dizi hakkında takipçilerini memnun edecek bir iddia ortaya atıldı. Dizinin 3. sezonu yayınlanacak. Böylece önemli bir karmaşa daha kapatılmış oldu.

Netflix Kasım ve Aralık ayında fırtına gibi esecek

Özellikle Kasım ve Aralık aylarında Netflix izleyici sayısının arttığı görülüyor. Muhtemelen bu yıl da benzer bir durum ortaya çıkacak. The Witcher 2. sezon, Spider-Man: No Way Home ve Book of Boba Fett gibi birçok yapım için geri sayım başladı.

Son olarak bu dizide çocuklar ve aileler için yayınlanacak bir spin-off’un olacağını da belirtelim. Peki siz bu dizi ve Netflix platformunun 2021 yılının sonlarına doğru yayınlayacak dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> VMware’in Yeni Araştırmasına Göre Geliştirici ve Güvenlik Ekipleri Arasındaki Uçurum Artıyor

>> Squid Game Çalıntı İddiaları İle Karşı Karşıya: Bomba Gibi Detaylar Ortaya Çıktı