Samsung Galaxy S22 Ultra, Poster Görselleri Sızdırıldı: Note Serisi Geri Döndü

Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin poster görüntüleri ortaya çıktı. İşte S Pen ile kullanıcıların karşısına çıkacak yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Bildiğiniz üzere uzun süredir Samsung Galaxy Note serisine ait herhangi bir model karşımıza çıkmıyor. Bunun en temel sebeplerinden ise Note serisini Note serisi yapan detaylardan biri olan S Pen özelliğinin farklı Samsung modellerine kullanılıyor olması. Bildiğiniz üzere S20 Ultra ve Samsung Galaxy Z Fold 3 modellerinde S Pen kullanılabilir hale gelmişti. Haliyle Samsung Galaxy Note serisine de artık ilgi olmayacağı düşünüldüğünden herhangi bir Note modeli karşımıza çıkmadı.

Fakat Samsung Note serisini Note serisi yapan en temel detaylardan birisi de S Pen yuvası. Bugüne kadar karşımıza çıkan S Pen destekli modelleri düşündüğümüzde hiçbir modeline S Pen yuvasına sahip olmadığını biliyoruz. Fakat Samsung Galaxy S22 Ultra modeli adeta yenilenmiş bir Note serisi modeli olarak karşımıza çıkacak. Yani Note serisini andıran özelliklere sahip bir model olacak.

Samsung Galaxy S22 Ultra, Poster Görselleri Sızdırıldı: Note Serisi Geri Döndü

Galaxy S22 Ultra

Geçtiğimiz haftalarda yeni modelin S Pen yuvasına sahip olacağına dair sızıntılar gerçekleşmişti. Yenilenmiş bir Note modeli olarak karşımıza çıkacak Samsung Galaxy S22 Ultra hakkında yeni detaylar belli oldu. Önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen modelin poster görüntüleri de sızdırıldı. Yani yeni modelin artık tüm tasarım detaylarının resmi olarak ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Ortaya çıkan görselleri incelediğimizde, aylardır sızdırılan render görüntülerinin, gerçeği yansıttığını görmekteyiz. Ayrıca S22 Ultra olarak karşımıza çıkacak olan modelde dikkat çeken en önemli detay ise S Pen yuvası. Bununla beraber söz konusu modelin yanında bulunan S22+, serinin önceki modellerine benzer bir kamera tasarımı anlayışı ile karşımıza çıkıyor. S Pen yuvası ile bizleri karşılayacak olan Galaxy S22 Ultra modelinin, kamera çıkıntısının da fazla olmadığını görmekteyiz. Önümüzdeki günlerde yeni modeller hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

İlgili Haberler

> Telefonunuza Kimsenin Dokunmasına İzin Vermeyin! Telefon Temizliği Nasıl Yapılır?

> Instagram Hesabınız Çalınabilir, Bu Tip Hack Mesajlarına Dikkat Edin!

. . . . .