Samsung Galaxy S22 Ultra Yeni Görseller İle Gündemde: Note Serisi Geri Dönüyor!

Galaxy S22 Tanıtım

Samsung Galaxy S22 Ultra modelinin yeni görselleri ortaya çıktı. İşte Note serisinin yenilenmiş versiyonu olarak sunulacak model hakkında tüm detaylar.

Samsung Galaxy Note serisinin defteri Samsung tarafından bir daha hiç açılmamak olmak üzere kapandı. Fakat Samsung, zamanında en çok ilgi gören modelleri arasında bulunan Note modellerini, S serisinin Ultra modellerinde yaşatmaya devam edecek. Önümüzdeki yıllarda piyasaya sürülecek S serisine ait Ultra modellerinde de bu geleneğin devam etmesi bekleniyor. Yakında piyasaya sürülecek olan Galaxy S22 Ultra modelinde yerleşik bir S Pen bulunacak. Yani tıpkı Note serisinde gördüğümüz gibi bir kalem karşımıza çıkacak. Yeni modelin tasarım detaylarını incelediğimizde ise S serisinin diğer modellerine benzer bir kamera kurulumunun karşımıza çıktığını görmekteyiz. Ayrıca ortaya çıkan görselleri incelediğimizde daha köşeli bir yapı karşımıza çıkıyor. Bununla beraber S Pen yuvası da gözümüze çarpıyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra Yeni Görseller İle Gündemde: Note Serisi Geri Dönüyor!

Galaxy S22 Ultra

Söz konusu cihazın ülkemizde de satışa sunacağı kesinleşti diyebiliriz. Samsung tarafından önümüzdeki haftalarda gerçekleşecek olan Unpacked etkinliğinde yeni modeller tanıtılacak. Ardından söz konusu etkinlik gerçekleştikten haftalar sonra ise yeni modellerin ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Fakat yeni modellerin serinin önceki modellerinden daha pahalı olduğuna dair yakın zamanda sızıntılar gerçekleşmişti. Ülkemizde dolar kuru ve vergiler, geçtiğimiz yıllara kıyasla bir hayli yüksek olduğu için yeni modeller beklenenden pahalı olabilir. Bu yüzden eskiden olduğu gibi amiral gemisi modellerine ilgi olmayacaktır.

Ortaya çıkan ilk detayları incelediğimizde yeni modelin 6.8 inçlik 120 Hz tazeleme oranına sahip bir ekran ile karşımıza çıkması bekleniyor. İşlemci tarafında ise Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 8 Gen1 işlemcisi karşımıza çıkacak. Kamera tarafında 108 MP ana kamera ile sunulacak olan model dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak. Pil tarafında ise 5000 mAh’lik bir batarya kapasitesinin karşımıza çıkması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

Önümüzdeki günlerde Galaxy S22 Ultra hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Terminator’ün Yaratıcısı, İnsanlığı Neyin Yok Edebileceğini Söyledi!