Samsung Galaxy S22 Ultra Depolama Alanı Bitmeyecek: İşte Nedeni!

Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra modeli, devasa depolama alanı ile karşımıza çıktı. İşte yakında tanıtılacak yeni model hakkında tüm detaylar.

.

Bildiğiniz üzere uzun süredir Samsung Galaxy Note serisine ait herhangi bir model karşımıza çıkmıyor. Bunun en temel sebeplerinden ise Note serisini Note serisi yapan detaylardan biri olan S Pen özelliğinin farklı Samsung modellerine kullanılıyor olması. Bildiğiniz üzere S20 Ultra ve Samsung Galaxy Z Fold 3 modellerinde S Pen kullanılabilir hale gelmişti. Haliyle Samsung Galaxy Note serisine de artık ilgi olmayacağı düşünüldüğünden herhangi bir Note modeli karşımıza çıkmadı.

Fakat Samsung Note serisini Note serisi yapan en temel detaylardan birisi de S Pen yuvası. Bugüne kadar karşımıza çıkan S Pen destekli modelleri düşündüğümüzde hiçbir modeline S Pen yuvasına sahip olmadığını biliyoruz. Fakat Samsung Galaxy S22 Ultra modeli adeta yenilenmiş bir Note serisi modeli olarak karşımıza çıkacak. Yani Note serisini andıran özelliklere sahip bir model olacak. Yeni model aynı zamanda devasa depolama alanı seçeneği ile gündeme geldi.

Samsung Galaxy S22 Ultra Depolama Alanı Bitmeyecek: İşte Nedeni!

Galaxy S22 Ultra

Söz konusu modelde 1 TB‘lık depolama seçeneğinin kullanıcılara sunulacağı belli oldu. Android tarafında yalnızca birkaç modelde sunulan 1 TB’lık depolama seçeneği, Samsung’un amiral gemisi serisinde karşımıza çıkan. Şuan için yalnızca serinin Ultra modelinde karşımıza çıkması beklene seçeneğin, serinin diğer modellerinde de olması bekleniyor. Fakat henüz bu iddiaların kesinleşmediğin, 9 Şubat tarihinde yapılacak etkinlikte yeni modellerin tüm özellikleri belli olacaktır.

Sızıntıcıya göre Samsung Galaxy S22 Ultra 1 TB’lık depolama seçeneği ile karşımıza çıkacak. Bu habere kesin gözüyle bakılıyor. Fakat yeni modelin bu varyantının her ülkede satılmayacağı biliniyor. Yani 1 TB’lık modelin yurt dışında satışa sunulsa bile ülkemize gelmeme ihtimali var. Aynı zamanda yeni modelin bazı görselleri de ortaya çıkmıştı. Galaxy S22 Ultra modelinin, kamera çıkıntısının da fazla olmadığını görmekteyiz.

İlgili Haberler

>> Samsung Galaxy S23 Ultra Her Yeri Kavisli Ekran İle Gelecek!

>> Xiaomi 12 Mini Ortaya Çıktı: Bu Güç Bu Telefona Nasıl Sığdı!

. . . . .