Samsung Galaxy S23 Tasarım Görselleri Sızdırıldı: Kusursuz Tam Ekran Hissiyatı!

Haftalık Telefon Haberleri

Henüz Galaxy S22 serisi ülkemizde yeni piyasaya sürülmüşken, Galaxy S23 serisinin tasarım görselleri sızdırıldı. İşte detaylar.

Bildiğiniz üzere Samsung’un Galaxy S serisi, her sene yeni teknolojiler ve farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.  Geçtiğimiz aylarda kullanıcıların beğenisine sunulan Galaxy S22 serisi modellerinin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle serinin Ultra modelinde yerleşik bir S Pen bulunuyor olması da, kullanıcılara Note serisi kullanıyor hissiyatı yaşatmayı başardı. Ülkemiz bazında değerlendirdiğimizde, eğer fiyat kısmını bir kenara bırakırsak, Türkiye’deki en güçlü akıllı telefon modelleri arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde S22 serisinin Türkiye fiyatı belli olmuştu. Çok süre geçmeden serinin yeni modeli olan Galaxy S23 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu modelin ekran tasarımı hakkında bazı render görüntüleri ortaya çıktı. Fakat bu görsellerin henüz gerçeği yansıtmayabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü yeni modellerin tanıtımına neredeyse 10 ay olduğu biliniyor. İşte S23 modelinin tasarım detayları hakkında sızdırılan ilk görseller.

Samsung Galaxy S23 Tasarım Görselleri Sızdırıldı: Kusursuz Tam Ekran Hissiyatı!

Galaxy S23

Güvenilir kaynak IceUniverse tarafından paylaşılan görselleri incelediğimizde, Galaxy S23 modelinin, tam ekran tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkacağı görünüyor. Bununla beraber yeni modeli, diğer tam ekran tasarımına sahip akıllı telefonlardan ayıracak en temel özellik ise, diğer modellere göre daha ince bir çerçeve yapısına sahip olacak olması.

Galaxy S23

Bazı kaynaklar tarafından iddia edilen bilgilere göre Samsung, S23 serisinde ekran altı kamera teknolojisinden yararlanacak. Genellikle Çinli üreticilerin modellerinde karşımıza çıkan Pop-Up kameranın, Samsung S23 modellerinde kullanılmayacağı öne sürüldü. Bu yüzden Samsung, ilk olarak Z Fold 3 modelinde kullanıcılara sunduğu ekran altı kamera teknolojisini geliştirecektir.

Çünkü Z Fold 3 modelinde karşımıza çıkan ekran altı kameranın başarısız olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yüksek çözünürlüklü bir ekranda söz konusu teknoloji kullanıldığı zaman, beyaz ekranlarda pikseller oldukça rahat seçilebiliyor. Bu yüzden Samsung, yeni modellerinde bu teknoloji üzerine önemli gelişmeler yapacaktır.

İlgili Haberler:

>> Samsung Galaxy S22 +’a Tonla Para Verdikten Sonra İçini Açar Mısınız? Birileri Açtı! İşte O Video

>> Samsung Galaxy S22 Ultra Ne Kadar Dayanıklı? Telefonu Defalarca Yere Attılar, İşte Video!