Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Ortaya Çıktı: En İyi Tablet Olabilir!

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra hakkında yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte efsane özelliklere sahip olacak yeni model hakkında tüm detaylar.

Pandemiden sonra tabletlere olan ilginin bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Özellikle uzaktan eğitim ve uzaktan çalışma döneminden sonra Dünya’da tabletlerin satışı tavan yaptı. Bu durumdan dolayı çoğu teknoloji devi farklı fiyat segmentine sahip tabletler üretmeye başladı. Samsung da her fiyat segmentine özel olarak tabletler üretmeye devam ediyor. Yakında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Tab S8 Ultra modeli ise Samsung’un en güçlü tableti olabilir. İşte ülkemizde de satışa sunulması beklenen ve bazı tasarım görselleri ve teknik detayları ortaya çıkan yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Ortaya Çıktı: En İyi Tablet Olabilir!

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Cihaz hakkında paylaşılan ilk görseli incelediğimizde söz konusu modelin damla çentikli bir ekran tasarımına sahip olduğunu görmekteyiz. Aynı zamanda cihazdaki ince çerçeveler de gözümüze çarpıyor. Şık bir tasarıma sahip olan cihazın diğer tasarım detayları hakkında ortaya çıkan detay olmasa da bazı teknik özelliklerine dair sızıntılar mevcut.

Samsung Galaxy T­ab S8 Ultra modeli ekran tarafında 120 Hz tazeleme oranına sahip AMOLED bir panel ile karşımıza çıkacak. Ayrıca bu ekranın 14,6 inç olduğunu söyleyebiliriz. Piyasadaki tabletlere kıyasla devasa bir ekrana sahip olması da rakiplerine karşı önemli bir avantaj diyebiliriz.

Pil tarafında ise Samsung Galaxy Tab S8 Ultra modelinin 12.000 mAh’lik pil ile geldiği söylentileri mevcut. Ayrıca bu pili desteklemek için ise 45W’lık hızlı şarj desteği bulunuyor. Bu sayede Galaxy Tab S8 Ultra modeli çok hızlı bir şekilde şarj olacak.

Performans anlamında da beklentileri sonuna kadar karşılayacak özellikler karşımıza çıkacak. Qualcomm imzalı Snapdragon Gen1 işlemcisine sahip olacak model, Android tarafında en güçlü tablet olarak karşımıza çıkabilir. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler:

>> Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022’de Şov Yapabilir!

>> OPPO ColorOS 12 Güncellemesi Yeni Cihazlara Ulaştı