Oppo Reno 8 Yenilikçi Tasarımıyla Karşımıza Çıktı!

Haftalık Akıllı Telefon Haberleri

Oppo Reno 8 hakkında ilk detaylar belli oldu. İşte orta segmntte en çok tercih edilen akıllı telefon serisi hakkında tüm detaylar.

Oppo’nun Reno serisinin en çok tercih edilen orta segment akıllı telefonlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Özellikle ülkemizde artan dolar kurundan dolayı çoğu insan, uygun fiyatlı modelleri tercih ediyor. Oppo ise Reno serisiyle uygun fiyatlı ve yüksek performans sunan akıllı telefonlar üretmeyi amaçlıyor. Hem işlemci anlamında hem de kamera anlamında beklentileri sonuna kadar karşılayan akıllı telefon serisinin yeni modeli yolda. Oppo Reno 8 serisi hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Söz konusu serinin önümüzdeki aylarda kullancııların beğenisine sunulması bekleniyor. İşte tanıtıldıktan haftalar sonra ülkemize de giriş yapması beklenen Oppo Reno 8 serisi hakkında ilk sızıntılar.

Oppo Reno 8 Yenilikçi Tasarımıyla Karşımıza Çıktı!

Cihazın henüz tasarım detaylarının resmi olarak ortaya çıkmadığını belirtelim. Sadece Oppo’nun Reno 8 serisi için Çin patent ofisinden ortaya çıkan bilgilerden esinlenerek oluşturulmuş görseller karşımıza çıkıyor. İlk olarak arka kapak tasarımına baktığımızda, serinin önceki modellerinden çok farklı bir yapı karşımıza çıkıyor. Kamera modülünün olduğu genişlikte bir dikdörtgen çıkıntıya sahip olması beklenen Reno 8 serinin, yeni tasarımının bir hayli hoş göründüğünü söyleyebiliriz. Hem de oluşturulan tasarımdaki detayları incelediğimizde, serinin önceki modellerine göre daha zarif bir yapı karşımıza çıkıyor.

Oppo Reno 8

Oppo Reno 8 serisi ile karşımıza çıkacak bir diğer tasarım detayı ise ön taraftaki ince çerçeveler. Önceki modellerde daha kalın bir çerçeve mevcuttu. Fakat yeni seride deli ekran tasarımı devam ettirilmiş olsa da, çerçeve yapısında daha ince bir yapı karşımıza çıkacak.

Serinin ne zaman tanıtılacağına dair resmî bir açıklama bulunmuyor. Fakat serinin önceki modelleri Şubat-Mart aylarında piyasaya sürülmekteydi. Bu yüzden Oppo reno 8 serisi ile karşımıza çıkması beklenen modellerin de önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Muhtemelen ilk olarak Çin’de tanıtılacaktır. Oppo, resmî olarak ülkemizde hizmet verdiği için Çin’deki tanıtımının ardından uzun bir süre geçmeden ülkemizde de giriş yapacaktır. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkacaktır.

İlgili Haberler:

>> Şimdi Huawei ve Oppo düşünsün! Katlanabilir Ekranlı Motorola Razr 3, 2022’de Şov Yapabilir!

>> OPPO ColorOS 12 Güncellemesi Yeni Cihazlara Ulaştı