Samsung Galaxy Z Flip 4 Dikkat Çeken Özellikleri İle Gündemde!

Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4 modeli hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte yardımcı ekranında yeni teknolojilere sahip olacak modelin özellikleri.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda katlanabilir akıllı telefonlara olan ilgi bir hayli artmış durumda. Kullanıcıların artık farklı telefon tasarımlarına ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat genelde piyasanın başını çeken Samsung tarafından sunulan Galaxy Z Flip ve Z Fold serisi modellerinin, piyasadaki diğer akıllı telefonlardan daha pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar teknik özellik tarafında beklentilerin üzerine çıkan modeller olsa da, fiyatının yüksek olması önemli bir dezavantaj. İddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 4, serinin önceki modellerinden daha uygun fiyata satışa sunulacak. Bu yüzden artık katlanabilir telefona erişmek daha kolay olacak diyebiliriz. İşte bazı teknik özellikleri hakkında sızıntılar ortaya çıkan Z Flip 4 modeli hakkında tüm ayrıntılar.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Dikkat Çeken Özellikleri İle Gündemde!

Geçtiğimiz günlerde yeni modelin, piyasadaki diğer akıllı telefonlar gibi normal bir fiyata sahip olacğaına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Yeni sızıntılar ise teknik özellik tarafından geliyor. Bildiğiniz üzere Z Flip 3 modelinin arka kapağında bilgilendirme ekranı bulunuyordu. Bu kamera üzeirnden hem kamera önizlemenizi görmek mümkünken, aynı zamanda bildirimleri de görmek mümkündü. Fakat çoğu kullanıcı söz konusu ekranın briaz daha büyük olmasını istiyordu. Sonunda Samsung kullanıcıları dinledi ve yarıdcı ekran konusunda yeni özlelikler ile karşımıza çıkmak için çalışmalara başladı.

Galaxy Z Flip 4

İddialara göre seirnin önceki modelinde karşımıza çıkan 1.1 inçlik ekran yerine yeni modelde 1.9 inçlik bir panel ublunacak. Ayrıca bu ekranın, serinin önceki modeline kıyasla daha fazla işlevinin olması bekleniyor. Ortaya çıkan diğer teknik özelliklere baktığımıda, Z Flip 4, Qualcomm imzalı Snapdragon 8 Gen1+ işlemcisine sahip olacak. Piyasadaki ne güçlü işlemcilerden birine sahip olan cihaz olcak Z Flip 4, katlanır telefon piyasasındaki ne güçlü akıllı telefonlar arasında yer alacak. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Akıllı Telefonunuzun Güncelleme Ömrü Bakın Ne Kadar Olacak?

>> Samsung Galaxy Buds2 Beklenen Renk Seçeneği İle Geldi!