Huawei Enjoy 50 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Huawei Enjoy 50

Huawei Enjoy 50 ve özellikleri sonunda belli oldu. Bu cihaz kullanıcılara çok ciddi oranlarda avantaj sağlıyor. Hadi gelin merak edilen detaylara birlikte bakalım.

ABD ambargosunun gölgesinde yaşayan Huawei zor zamanlar geçiriyor. Ürün yelpazesini genişletmeye çalışan şirket her ne kadar başarılı olsa bile yine de ambargoyu atlatması çok kolay olmuyor. Bu nedenle daha çok orta segmente hitap eden ürünlere ağırlık veriliyor.

Huawei tarafından geliştirilen yeni akıllı telefon modeli ise Enjoy 50 oldu. Hem özellikleri hem de fiyatı bakımından değerlendirildiğinde bu cihaz son derece dikkat çekici. 6,75 inç HD+ çözünürlüğe sahip olan bu model IPS ve LCD panel ile ön plana çıkıyor.

Huawei Enjoy 50 özellikleri

Huawei tarafından geliştirilen bu yeni model 260ppi Pixel yoğunluğuna sahip. İşlemcisi henüz belli olmasa bile yine de Kirin 710A üzerinden güç aldığını görüyoruz. 14 nm mimariye sahip yonga seti bulunuyor. Ayrıca 4 adet 2.0 GHz ARM Cortex-A73 ile kullanıcıları selamlıyor.

Huawei Enjoy 50

Cihazın tüm bu özellikleri onun çok daha kullanışlı olmasını sağlıyor. Ayrıca 6/8 GB RAM depolama opsiyonları ile birlikte seçim tamamen size ait olacak. Tüm bunlara ek olarak yüz tanıma özelliği ile birlikte parmak izi okuyucunun güvenlik sağlama ihtimali yüksek. Cihaz genel olarak değerlendirildiğinde orta segment için kabul edilebilir özelliklere sahip.

Yeni Huawei cihazının fiyatı

Bu akıllı telefon modeli 6000 mAh pile sahip. Yeni HarmonyOS işletim sistemine sahip olması ise bir diğer önemli özellik olarak görülüyor. Şimdilik fiyatı en düşük 195 dolar. Önümüzdeki aylarda fiyatında değişiklikler yaşanacaktır.

Bu cihazın en yüksek fiyatı ise 255 dolar. Depolama kapasitesine göre ürünün fiyatları değişiklik gösteriyor. Kapasite arttıkça fiyatının da artış gösterdiğini görüyoruz. Peki siz Huawei tarafından geliştirilen bu yeni cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Huawei Freebuds 5i Tanıtıldı: Uygun Fiyata ANC Desteği!

>> Dünyanın En İyi Telefonu bu mu? Huawei P50 Pro mercek altında bakalım istenilen yüksek performansı veriyor mu?