Oppo Reno 8 Pro Fiyatı Belli Oldu: Bu Fiyata Üst Segment Telefon!

Oppo Reno 8

Oppo Reno 8 Pro modelinin yakın zamanda Çin’de satışa çıkması ile fiyatı belli oldu. İşte yeni modelin fiyatı ve sunduğu tüm özellikler.

Bildiğiniz üzere Oppo Reno serisi, fiyat performans alanında modeller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Özellikle ülkemizde satılan Reno serisi modellerinin, orta segmentte en çok ilgi gören cihazlar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Oppo Reno 7 bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda tanıtılmıştı. Ülkemizde resmi olarak satışa sunulmadan Reno 8 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. Qualcomm imzalı işlemci ve tasarım harikası görünümü ile karşımıza çıkan Oppo Reno 8 Pro modeli, uygun fiyata üst segment akıllı telefon olarak sunuluyor. İşte önümüzdeki tarihlerde Türkiye’ye de gelmesi beklenen, performans odaklı yeni modelin fiyatı ve sunduğu özellikler.

Oppo Reno 8 Pro Fiyatı Belli Oldu: Bu Fiyata Üst Segment Telefon!

İnce çerçevelere sahip bir panel ile gelen model, delikli ekran tasarımına sahip. Aynı zamanda alt ve üst çerçevelerin de serinin önceki modellerine göre bir hayli ince olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu panel, 6.62 inç boyutunda ve 120 Hz tazeleme oranına sahip. Arka tarafta da, Find X5 serisine benzer bir kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Ekran tarafında delikli tasarıma sahip olan modelin, arka paneline baktığımızda üçlü kamera bulunuyor. Bu kameralar, 50 MX Sony IMX766 ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 2 MP makro lens olarak sıralanmış durumda. İşlemci tarafında ise, orta segmentte rakipsiz olarak piyasaya bomba gibi giriş yapan Qualcomm imzalı Snapdragon 7 Gen1 yonga seti bulunuyor.

Oppo Reno 8

Genel olarak söz konusu modeli değerlendirdiğimizde, piyasadaki diğer orta segment akıllı telefonlara göre biraz daha güçlü bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bu yüzden Reno 8 Pro modelinin, orta-üst segmente hitap eden bir akıllı telefon olduğunu söyleyebiliriz. Pil tarafında 4500 mAh’lik kapasiteye sahip olan model, bu pili desteklemek için 80W hızlı şarj ile geliyor.

Fiyatlara baktığımızda ise, farklı varyantlara göre fiyatının arttığını görmekteyiz. 8/128 GB versiyonu 447 dolar, 8/256 versiyonu 477 dolar, 12/256 GB versiyonu ise 522 dolardan satışa çıkıyor. Önümüzdeki günlerde söz konusu seriye ait modellerin Türkiye ihtimali hakkında daha fazla detay ortaya çıkacaktır. Yeni gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Samsung Yeni Telefon Tasarımı Sevenlerini Heyecanlandırdı!

>> Samsung Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 Yeni Özellikler İle Geliyor!