Son Dakika iPhone 14 Üretime Geçti: İşte Ortaya Çıkan Detaylar!

iPhone 14

iPhone 14 serisi üretime geçti! İşte bambaşka bir tasarıma sahip olacak serisinin yeni modelleri hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda iPhone 13 serisi piyasaya sürüldü. Yeni seri ile birlikte karşımıza çıkan 4 modelin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Tabii ki önceki modellerde olduğu gibi serinin Mini modeli biraz daha az ilgi gören modeller arasında bulunuyordu. Bununla beraber söz konusu seride tasarımsal olarak köklü değişiklikler bulunmuyordu. Fakat kamera ve işlemci anlamında önemli iyileştirmeler karşımıza çıkmıştı. Geçtiğimiz aylarda iPhone 14 serisinin serinin önceki modellerinden tasarımsal olarak daha farklı bir yapıya sahip olacağına da ayrı sızıntılar ortaya çıkmıştı.

Özellikle ekran tarafında artık çentikli ekran tasarımından vazgeçildiği ve delikli ekran tasarımının kullanıcılara sunulacağı öne sürülmüştü. Henüz iPhone 14 modellerinin tanıtılmasına aylar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat yeni modellerin deneme üretimine başlandı.

Son Dakika iPhone 14 Üretime Geçti: İşte Ortaya Çıkan Detaylar!

iPhone 14

iPh­o­ne 14 serisinin deneme üretimine başlandı. Yani yeni modelleri üretecek ekip iPhone 14 serisi modelleri üzerine bazı denemeler yapıyor. Bu denemelerin hem tasarımsal hem de teknolojik olduğunu söyleyebiliriz. Yani farklı ekran tasarımlarının denendiği süreç başlamış durumda. Bu süreçte delikli ekran tasarımının da denenen tasarımlar arasında olacağı da iddia edildi.

Bununla beraber serinin bütün modellerinin de 120 Hz ekrana sahip olacağı da iddia edenler arasındaydı. Tabii ki henüz ortada bir görüntünün olmadığını söyleyelim. Yani önümüzdeki aylara kadar farklı tasarımlar denenecek ve bu tasarımlar eğer başarılı olursa bu yılın sonuna doğru hayata geçirilecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Eylül Ekim ayında tanıtılması beklenen iPhone 14 serisi modelleri hakkında aktarılanlar bu kadar. Önümüzdeki günlerde yeni model hakkında ortaya çıkan render görüntüleri illaki olacaktır. Fakat genellikle yeni modellerin tanıtımına, ancak 1-2 ay kala ortaya çıkan görseller, gerçeği yansıtıyor. O gün gelene kadar bizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Haberler

>> Türk Telekom, oyuncuların dünyasına renk katacak yeni markası GAMEON ’u tanıttı.

>> Samsung Yeni Bilgisayar Modelleri Üretecek: Heyecanlı Bekleyiş Başladı