Realme Band 2 ortaya çıktı: Mi Band serisine büyük rakip!

Realme Band 2

Realme’nin yeni akıllı bilekliği Realme Band 2 ortaya çıktı. İşte Mi Band serisine en büyük rakip olarak gösterilebilecek yeni cihazın ortaya çıkan tüm ayrıntıları haberimizde.

Oppo’nın alt markası Realme, her ne kadar akıllı telefonları ile tanınan bir marka olarak karşımıza çıksa da giyilebilir teknoloji alanında da en iyisini sunmayı hedefliyor. Ülkemizde en çok ilgi gören akıllı bileklik serisinin Xiaomi’ye ait olduğunu söyleyebiliriz. Xiaomi, Mi Band serisi ile birlikte son zamanlarda ülkemizde en çok satılan akıllı bileklikler arasında yerini alıyor. Fakat yeni tanıtılacak olan model ile birlikte söz konusu devrin değişebileceğini söyleyebiliriz. Çünkü Realme’nin yakında piyasaya süreceği Realme Band 2 modelinin bir hayli ilgi çekici olduğunu söyleyebiliriz. Söz konusu modelin bazı tasarım detayları ve teknik özellikleri ortaya çıktı. İşte yakında tanıtılması beklenen Türkiye ihtimalli yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Realme Band 2 ortaya çıktı: Mi Band serisine büyük rakip!

Realme Band

Realme’nin akıllı bileklik modelinin, rakibi Mi Band serisine göre daha büyük bir ekran ile gelmesi bekleniyor. Ortaya çıkan sızıntıları incelediğimizde Realme Band 2 modelinin, 1.4 inçlik bir ekran ile bizleri karşıladığını görüyoruz. Bununla beraber diğer render görüntülerini incelediğimizde ise, dikdörtgen bir bileklik yapısı bizleri karşılıyor.

Diğer görüntüleri incelediğimizde ise, diğer akıllı bilekliklerde görmeye alışık olduğumuz silikon kordon tasarımının bizleri karşıladığını görüyoruz .Cihaz, 45,9 x 24,6 x 12,1 mm boyutları ile birlikte geliyor. Bunun dışında tasarım olarak rakip akıllı bileklikler arasında pek de bir fark olmadığını söyleyebiliriz.

Genellikle akıllı bilekliklerde alışık olduğumuz spor modları gibi özelliklerin de Realme Band 2 modelinde kullanıcılara sunulması bekleniyor. Yeni modelin Türkiye’de satılıp satılmayacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Fakat genellikle Realme modellerinin ilk olarak ülkemizde satışa sunulduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden yakın zamanda tanıtılması beklenen modelin ülkemize de giriş yapması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı sızdırılacaktır. Beklemede kalın.

İlgili Haberler

>> Fiyat performans odaklı Realme C25s piyasaya sürüldü: İşte fiyatı

>> Yeni Realme modeli 19 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkacak!


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here