Türkiye İhtimalli Realme V21 Sızdırıldı: Uygun Fiyata Sahip Olabilir!

Realme V21

TENAA listelerinde sızdırılan Realme V21 modeli hakkında ilk ayrıntılar belli oldu. İşte giriş seviyesi akıllı telefon olarak nitelendirebileceğimiz yeni model hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Oppo’nun kardeş markası olarak görülen Realme her bütçeye özel akıllı telefon üretmeye devam ediyor. Ülkemize resmi olarak hizmet verdiğini bildiğimiz marka hem uygun fiyatlı modelleri ile hem de amiral gemisi modellere kafa tutacak üst segment cihazları ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Diğer üreticilere göre biraz daha uygun fiyatlı modellere sahip olan marka, ülkemizde uygun fiyatlı modellere olan ilgi yüksek olduğu için sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Yakında tanıtılması beklenen Realme V21 modeli hakkında ilk sızıntılar gerçekleşti. Bazı teknik özellikleri belli olan modelin tasarımına ait görseller sızdırıldı. Ayrıca yeni model Türkiye’ye de gelebilir işte Realme V21 olarak adlandırılması beklenen yeni cihaz hakkında ortaya çıkan tüm ayrıntılar.

Türkiye İhtimalli Realme V21 Sızdırıldı: Uygun Fiyata Sahip Olabilir!

Realme V21

İlk olarak tasarım detaylarını incelediğimizde RMX3575 ve RMX3576 olmak üzere iki farklı model numarası ile ortaya çıkan Realme V21 modeli, 2 farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Arka kapak tasarımını incelediğimizde kamera çıkıntısına konumlandırılmış 2 adet büyük kameranın karşımıza çıktığını görüyoruz. Bu kameraların 13 MP ve 2 MP olarak sıralanması bekleniyor. Giriş segment bir modele göre ikili kamera kurulumu sunuluyor olması önemli bir avantaj. Ön tarafta bulunan Selfie kamerası ise 8 MP çözünürlüğe sahip.

Realme V21

Bununla beraber telefonun RAM’i tarafında 4, 6 ve 8 GB‘lık seçenekler ile sunulacağı biliniyor depolama tarafında ise 128 GB sabit bir seçenek karşımıza çıkacak. Uygun fiyata satışa sunulacak olan bir modelde 8 GB RAM seçeneğini sunuluyor olması önemli bir avantaj. Fakat tabii ki bu durumda işlemcinin de gücü önemli olacak. Yani eğer giriş seviyesinde kullanılan bir işlemci karşımıza çıkarsa 8 GB‘lık RAM’in önemsiz olacağını söyleyebiliriz.

Yeni modelin ilk olarak Çin’de tanıtılması bekleniyor. Sonraki aylarda ise Türkiye’ye geleceği de söyleyenler arasında. Önümüzdeki haftalarda yeni modeli Türkiye ihtimali üzerine yeni sıkıntılar gerçekleşecektir. Gelişmelerden haberdar olabilmek için takipte kalın.

İlgili Haberler

>> Snapchat Rusya’ya Sansür Uyguladı: Ukrayna’ya Tam Destek

>> Chrome mu Daha Hızlı, yoksa Safari mi?