Türkiye’nin En Büyük Apple Store’u Kesinleşti: 4 Katlı Olacak

Apple çalışanları isyan

Türkiye’nin en büyük Apple Store’u olarak bilinen yeni bir mağaza kuruluyor. Bu mağazanın birçok farklı özelliğe sahip olacağı söyleniyor. Hadi gelin hem bu mağazaya hem de diğer detaylara birlikte bakalım.

Muhtemelen kullanıcılar ilk etapta bu mağazanın konumunu merak ediyordur. Apple tarafından açılacak olan Türkiye 3. mağazası Bağdat Caddesi’nde yer alacak. Oldukça popüler olan bu cadde artık çok daha fazla tanınır hale gelecek. Caddebostan’da açılması planlanan mağaza birçok uzman kişiyi kendi bünyesinde barındıracak gibi görünüyor.

Apple mağazaları genellikle üst düzey hizmetlere sahip oluyor. Şirket, “Apple Bağdat Caddesi yakında sizlerle” başlığıyla duyuru yaptı. Bağdat Caddesi, No: 342 Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul adresinde yer alacak olan bu mağaza büyük bir ilgi görecek. Web sitesi üzerinden tüm detaylar yayınlanınca kesinleştiği anlaşıldı.

Türkiye’nin en büyük Apple Store’u diğerlerinden farklı olacak

Türkiye’nin en büyük Apple mağazası olarak tanımlanan bu mekan 4 katlı olacak. İlk iki kat Apple çalışanları için bölümlendi. Diğer iki kat ise müşteri deneyimini arttıracak. Böylece şirket hem çalışanları hem de müşterileri ile iyi bir iletişim kurulmasını istiyor. Apple genellikle müşterileri ile etkileşime önem veriyor.

Türkiye'nin en büyük Apple

Mağazanın dizaynına bakıldığında koru ve sokak şeklinde olduğunu görüyoruz. Mağazanın alışveriş dışında dinlenmek için bazı yerlere sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca mağaza içerisinde internet hızı son derece üst seviyelerde olacak. Sadece bu bile mağazayı tercih etmek için yeterli olabilir.

Apple devasa bir yatırım yaptı

Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Apple bu mağazaya çok ciddi miktarda yatırım yaptı. Şirketin mağazaya yaklaşık olarak 24 milyon 678 bin dolar seviyesinde yatırım yaptığı söylendi. Mağazaya beklenen ziyaretçi sayısı ise 1 milyon 80 bin olarak açıklandı.

Tüm bu detaylara bakılırsa Apple büyük bir iş başardı diyebiliriz. Mağaza daha şimdiden merakla bekleniyor. Peki siz bu mağaza hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden konu ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler:

>> Apple Bilgi Sızıntısı Yapanları Affetmiyor: Eski Çalışana Dava Açıldı

>> Premiere Pro Renk Ayarı Yeni Bir Özellik Aldı: Her Şey Otomatik Ayarlanacak