Ucuz LG Akıllı Telefon Yakında Piyasaya Çıkabilir: Velvet Modeli İle Tanışın

Herkesin büyük bir merakla beklediği ucuz LG akıllı telefon Velvet modeli, yakında piyasaya sunulacak. Güney Kore teknoloji devi, geçtiğimiz günlerde Velvet modeli tanıtmıştı ancak ürün diğer akıllı telefonlara göre biraz daha pahalıydı. Şimdi ise firma çok daha uygun fiyatlı bir model ortaya çıkarmak istiyor.

Gelen sızıntılara göre Snapdragon 845’ten güç alan LG Velvet’in 4G versiyonu, LM-G910 model numarasıyla piyasaya sunuluyor. Tüm bunlara ek olarak; LG Velvet 4G’nin sızdırılan fotoğrafları, telefonun tıpkı 5G versiyonu gibi damla çentikli ve kavisli bir ekranla geleceğini ortaya koyuyor. Tasarım açısından önceki modele bir miktar benzerlik gösteren bu cihaz, daha çok ucuz olması ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Akıllı telefon fiyatlarının çok ciddi miktarlarda artış göstermesi, insanları buralara doğru yöneltti.

Ucuz LG akıllı telefon hangi özelliklere sahip olacak

Bu modelin 4G versiyonuna ait olduğu öne sürülen LM-G910 model numaralı cihaz, Snapdragon 845 yonga seti, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Güney Koreli teknoloji devinin 4G sürümünün çok daha güçlü ancak eski nesil olacağı ifade ediliyor. Bazı teknolojilerin eski olmasına rağmen güçlü konumunu koruması, bunu kanıtlar nitelikte.

ucuz LG akıllı telefon

Önceki modelin 5G versiyonunda arka kameralarında 48 MP çözünürlük sunuluyordu. Ana kamera, 8 MP’lik geniş açılı kamera ve 5 MP çözünürlüğündeki derinlik sensörü en önemli detaylar arasında yer alıyordu. Ucuz LG akıllı telefon, aynı kamera dizilimini kullanacak dersek pek yanlış olmaz. Tüm bunlara ek olarak cihaz, 5G versiyonunda yer alan renklere birebir uyuyacak. Böylece arada hiçbir fark yokmuş gibi görünecek.

Bu modelin işletim sistemi olarak Android 10 seçildi. Ayrıca 6.8 inç 20.5:9 en boy oranına sahip Cinema FullVision FHD+ OLED ekran tercih edilmesi büyük bir ihtimal. Kullanılmak istenen damla çentik, 16 MP selfie kamerasına çok ayrı bir şıklık kazandırabilir. Sizce piyasaya sunulacak bu yeni cihaz büyük bir ilgi görebilir mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

>> Samsung Galaxy Note 20 İddiaları Hayranlık Uyandıracak Cinsten! İşte Yeni S Pen Detayı

>> Moto G7 Power İçin Android Sürprizi! Büyük Güncelleme Geliyor

>> Samsung kilit ekranında reklam göstermeye başlayabilir!

>> Telefon Taksit Sayısı Değişmedi. İşte BDDK’nın Yeni Kredi Kartı Taksit Kararları!