Samsung Galaxy Note 20 İddiaları Hayranlık Uyandıracak Cinsten! İşte Yeni S Pen Detayı

Dünyanın en gelişmiş akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olarak bilinen Samsung, Galaxy Note 20 iddiaları ile ilgili şimdilik sessizliğini koruyor. Tıpkı Apple tarafından geliştirilen iPhone 12 modeli gibi hakkında yüzlerce iddia ortaya atılan bu ürün, bir türlü kullanıcılarla buluşamadı. Mevcut salgın nedeniyle tanıtım tarihi ertelenen bu ürün için yeni kalem detayları ortaya çıktı.

Her akıllı telefon şirketinin kendi modelleri ile ilgili farklı övünç kaynakları bulunuyor. Örneğin, Huawei kamera teknolojisinde çok ileri düzey olduğunu düşünüyor ve genellikle bu yönüyle tanınıyor. Samsung cihazının Galaxy Note modellerinde ise kalem detayları en fazla dikkat çeken donanımlardan bir tanesi. Çok daha işlevsel bir şekilde akıllı telefon kullanımı sağlayan bu kalemler, yeni özellikler kazanmaya başladı bile.

Samsung Galaxy Note 20 iddiaları kalem detayında yoğunlaşıyor

Kalem teknolojisinin kullanıldığı bütün cihazlarda, en büyük sorun genellikle kenarlardan çıkıyor. Kenar bölgelerde yapılan çeşitli kabarık tasarımlar nedeniyle bu kalemler pek rahat bir şekilde kullanılamıyor. Durumun farkında olan şirket, konu ile ilgili çok önemli bir karar aldı. S Pen olarak bilinen kalemlerin daha rahat bir şekilde kullanılması için tamamen düz bir ekran tercih edildi.

Samsung Galaxy Note 20

Ekran bakımından çok önemli değişimlerin ana merkezlerinden bir tanesi olarak bilinen bu şirket, çok önemli bir karar alarak kenarlarda herhangi bir kıvrımlı ve kabarık yapı kullanmayacak gibi görünüyor. Ice Universe tarafından ortaya atılan iddialara göre, cihazın hiçbir şekilde kenarlara doğru yükselen bir yapısı bulunmayacak.

Bu yeni model ile ilgili gelen diğer detaylara bakarsak; 6.7 inç büyüklüğünde bir ekran bizi karşılıyor. Bu ekran 120Hz yenileme hızı ile kullanıcılara merhaba diyecek. Bu cihazda; Exynos 992 işlemci, 12 GB/16 GB RAM, 128/256 GB dahili depolama alanı yer almasına kesin gözüyle bakılıyor. Sizce Samsung Galaxy Note 20 iddiaları doğru olabilir mi? Tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

>> Samsung kilit ekranında reklam göstermeye başlayabilir!

>> iPhone 11 Yeşil Ekran Sorunu Veriyor? Çözümü Var Mı?

>> Kore Devine Şok! Samsung Sahibi Hapse Girebilir!

>> Samsung Galaxy Note 20 ve Fold 2 Hakkında Büyük İddia! Yakında Geliyorlar